Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Бан за кражба на ник - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан за кражба на ник
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
doob
Tue Aug 23 2011, 20:53
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Bambinka написа ...

Недей да ревеш сега за банана... ще потърпиш малко... освен, че влезна с чуждия ник... не спря да обижда...

и тебе да те баннат за 2 седмица примерно пък ти ще потърпиш голямо чудо ?
Най-отгоре
dijkstra
Tue Aug 23 2011, 22:11
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
123321 написа ...

Дай да видим къде съм псувал де

PS: А пък този дас, дет навсякъде се вре ако тръгна да му докладвам всички псувни и обиди сигурно трябва да бъде баннат перманент.


ПС2: А и дори да съм казал нещо по-обидно, тоя drog7ta ме псуваше и обиждаше с другия ник, докато иначе не смее нищо да ми каже. И закакво беше цялата работа - защото се бях преместил в другия отбор.
Разбира се, не мога да докажа вече, че ме наричаше жалкар, помяр и т.н.. Нали не очаквате да стоя безразличен?!

Хахаха не се излагай момче! Това жалкар и помяр откъде ги измисли?! Как ще го докажеш като аз не съм ги казвал? Супер ме издразни, че си смени отбора и после мене ме хвърли към другите и затова избухнах, обаче после осъзнах, че няма смисъл ти се връзвам на акъла, а ти продължи със заяждането. Ако си беше мълчал и не се беше правил на интересен и отворен изобщо нямаше да се занимавам с тебе, ама ти прекали! И това със сменянето на отбори е изключително тъпо, защото половината правят ранк за да са в топа и се хвърлят към отбора, който бие и играта става безмислена.


[ Редактирано Tue Aug 23 2011, 22:11 ]
Най-отгоре
123321
Tue Aug 23 2011, 22:18
Регистриран потребител #5312
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 13:24
съобщения: 11
Закакво ми е да се заяждам точно с теб без причина? Няма как да го докажа, но след този твой пост е ясно, че си направил нещо, за да ме предизвикаш. А ти защо си се изнервил, когато те е прехвърлило, при положение, че не играеш за ранка, а за самата игра?
Най-отгоре
das
Tue Aug 23 2011, 22:20
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
doob написа ...

Bambinka написа ...

Недей да ревеш сега за банана... ще потърпиш малко... освен, че влезна с чуждия ник... не спря да обижда...

и тебе да те баннат за 2 седмица примерно пък ти ще потърпиш голямо чудо ?


Като си е виновен , ще търпи =]




123321 написа ...

Закакво ми е да се заяждам точно с теб без причина? Няма как да го докажа, но след този твой пост е ясно, че си направил нещо, за да ме предизвикаш. А ти защо си се изнервил, когато те е прехвърлило, при положение, че не играеш за ранка, а за самата игра?



Ти много послъгваш "За какво ми е да се заяждам с теб без причина?" ... хаха , ти се заяждаш почти с всеки без причина , дори с мен от нищото Така че , не се прави на невинно агънце ;] Нужно ли е да се нерви само когато е за ранк ... Иска да има равностойна игра ...


[ Редактирано Tue Aug 23 2011, 22:25 ]
Най-отгоре
dijkstra
Tue Aug 23 2011, 22:42
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
123321 написа ...

Закакво ми е да се заяждам точно с теб без причина? Няма как да го докажа, но след този твой пост е ясно, че си направил нещо, за да ме предизвикаш. А ти защо си се изнервил, когато те е прехвърлило, при положение, че не играеш за ранка, а за самата игра?

А защо трябва да сменям отбора си с тебе? Като не играя за ранк пък дай винаги да бъда от слабия отбор? Горе ти го казаха, че се заяждаш с доста хора от сървъра, така че не виждам, кое е ясното.
Най-отгоре
lisko
Tue Aug 23 2011, 22:49
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Тъпо е да се взима ника на някой. Пък и маимунката верно си пада заядливец.
Най-отгоре
123321
Tue Aug 23 2011, 23:20
Регистриран потребител #5312
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 13:24
съобщения: 11
das написа ...

Ти много послъгваш "За какво ми е да се заяждам с теб без причина?" ... хаха , ти се заяждаш почти с всеки без причина


Той сам си каза, че е "избухнал", когато аз съм се прехвърлил в другия отбор. Тъй че повярвай. И ако някой друг е станал свидетел на някой спор, като този lisko, това не означава, че се заяждам с всеки...

[ Редактирано Tue Aug 23 2011, 23:21 ]
Най-отгоре
lisko
Tue Aug 23 2011, 23:53
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
123321 написа ...



И ако някой друг е станал свидетел на някой спор, като този lisko, това не означава, че се заяждам с всеки...

Така си е. На мен не си ми говорил на криво.
Най-отгоре
dijkstra
Tue Aug 23 2011, 23:58
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
123321 написа ...

das написа ...

Ти много послъгваш "За какво ми е да се заяждам с теб без причина?" ... хаха , ти се заяждаш почти с всеки без причина


Той сам си каза, че е "избухнал", когато аз съм се прехвърлил в другия отбор. Тъй че повярвай. И ако някой друг е станал свидетел на някой спор, като този lisko, това не означава, че се заяждам с всеки...

Кво ми се правиш са светец В сървъра всяка втора дума ти е псувня и заяждане тука ми се правиш на светец!!! Кога съм те псувал ми отгори?! Най-много да съм ти казал, че си тъпак или бот, което е нищо в сравнение с твоите обиди. И продължаваш да се заяждаш и да се правиш на ударен, ама иначе с никой не се заяждал...
Най-отгоре
123321
Wed Aug 24 2011, 02:09
Регистриран потребител #5312
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 13:24
съобщения: 11
Пфхаха, кога ли? Когато се преместих във вашия отбор. Изведнъж някакъв за пръв път ме вижда и започва да ме нарича жалкар, бот и т.н.. Нормално да се сетя, че е някой редовен играч, който се крие зад помярския ник и се мисли за анонимен по този начин. Затова пък ти проследих ИП-то и се оказа божата кравичка Dr0g7tа, спечелил репутацията си на добър и честен играч. Дай да видим какви доказателства имаш, как съм те псувал...умирам си от любопитство.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System