Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Проблем с amx mod - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с amx mod
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Myxaxa
Thu Aug 25 2011, 14:38
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Така,защо 1 мап мога да банвам,другия не мога !? Влиза ми келеш с дев,и аз какво правя...Освен демото,не моа да напрая друго,заради AMX MOD 5.0 ...Нямам думи
Най-отгоре
Life is GooD
Thu Aug 25 2011, 17:05
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Myxaxa бате не знам дали можеш или не можеш да банваш ама за cheating или друг хак банвай за повече време не за по-15 20 минути
Най-отгоре
PrEdAt0Ra
Thu Aug 25 2011, 23:32
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
Като се бъгне така amx-a което и на мене ми се е случвало, пиши командата за бан през конзолата. След това ще забележиш, че играчът продължава да играе без да е банат и като пробваш да го банеш пак ще ти изпише, че вече е банед, тогава просто го кикваш и няма да влезе повече.
Най-отгоре
Уебсайт
NightRipper
Fri Aug 26 2011, 08:46
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
PrEdAt0Ra написа ...

Като се бъгне така amx-a което и на мене ми се е случвало, пиши командата за бан през конзолата. След това ще забележиш, че играчът продължава да играе без да е банат и като пробваш да го банеш пак ще ти изпише, че вече е банед, тогава просто го кикваш и няма да влезе повече.

А на мен ми се случва, като се бъгне AMX-a и като напиша в конзолата примерно < "amx_ban "night" "0" "cheating" > в конзолата не ми пише, че въпросният играч е баннат, а просто излиза какво съм написал, на нов ред.
Т.е нещо такова:

...
NightRipper killed CraFter with knife
amx_ban "night" "0" "cheating"
(повтаря какво съм написал)
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System