Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Да се махне топ15 и ранка - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Да се махне топ15 и ранка
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
KnIgHt ;]]]
Sat Feb 18 2012, 11:54
KnIgHt ;]]]
Регистриран потребител #5189
Регистриран: Sun Jul 31 2011, 18:33
Град:
съобщения: 68
Cr3w|Zl0baRa//Ghost написа ...

I'm Perfection! написа ...

То като няма ранк, няма тръпка. Искам да кажа, че като играеш добре и редовно, поне знаеш, че ще спечелиш нещо (а именно място в топ15). Така, че няма смисъл. А на който му играят с ника, праща СМС и е готов.

Напълно съм съгласен с крисо.

+1
Най-отгоре
das
Sat Feb 18 2012, 12:45
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
Cr3w|Zl0baRa//Ghost написа ...

I'm Perfection! написа ...

То като няма ранк, няма тръпка. Искам да кажа, че като играеш добре и редовно, поне знаеш, че ще спечелиш нещо (а именно място в топ15). Така, че няма смисъл. А на който му играят с ника, праща СМС и е готов.

Напълно съм съгласен с крисо.


Пак минаваме на въпроса с смс-ите, и пак почва старата песен с нов глас... Стига сте писали за тия смс-и , ами давайте някакви други идеи , не всеки може да даде 2,40 за простотия... Иска само ника да си запази ,не да има някакви права

[ Редактирано Sat Feb 18 2012, 12:49 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Feb 18 2012, 12:50
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
das написа ...

Cr3w|Zl0baRa//Ghost написа ...

I'm Perfection! написа ...

То като няма ранк, няма тръпка. Искам да кажа, че като играеш добре и редовно, поне знаеш, че ще спечелиш нещо (а именно място в топ15). Така, че няма смисъл. А на който му играят с ника, праща СМС и е готов.

Напълно съм съгласен с крисо.

Някой преди беше предложил по този въпрос да се направи нещо като СМС админство,но да речем 60ст и даа
Пак минаваме с въпроса с смс-ите, и пак почва старата песен с нов глас... Стига сте писали за тия смс-и , ами давайте някакви други идеи , не всеки може да даде 2,40 за простотия... Иска само ника да си запази ,не да има някакви права

Някой преди беше предложил по този въпрос да се направи нещо като СМС админство,но да речем 60ст и да се постави само флаг за слот.
Най-отгоре
dijkstra
Sat Feb 18 2012, 12:53
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
Много добра идея горски! Не си влизал в гоуста за да видиш кво е... Има поне едно 10 човека, които играят само за ранг. Когато вляза с друг ник като ме убият седя и чакам да минат 5 минути за да не се развали на някой бот ранка му, а като съм с моя постоянно трябва да пиша "имате заложници" "слизайте отгоре"... И аз съм за махането на тея ранкове и без тва качеството на играта много падна, а така ми се струва, че ще се вдигне отново.
Най-отгоре
lisko
Sat Feb 18 2012, 12:57
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
При ранкерите играта протича така- почва рунда. При призрак ранкер- никога не набиваш първи или сам, а винаги чакаш твой съотборник да се нашие и да вземат да го гърмят, да им отвлече вниманието и ранкера да ги изколи. При ранкер полицай- абсолютно винаги върви зад съотборник примамка, освен това постоянно си мени позицията и гледа да е във всяка престрелка, че нали количественото натрупване води до качествено изменение. Ако не взема фраг взима да се нерви. Ако тръгне да мре лефтва. Яко хейтва съотборниците ако не играят както трябва. Ранкера никога не рискува. Има ли заложена С4 той никога няма да отида да обезврежда, а ще чака на сигурна позиция от която С4 ще го убие при гръмване, за да не му взема фраг и да му сложи умиране.
От това всичко дали печели играта. Не, вместо това е мудна, тегава и изнервена. А колко по-хубаво е да е открита врътката- с рисковани ръшове да се поразчупи всичко.

пп Дрогич, не влизам щото ме натиснаха едни изпити, иначе пак ще заиграя, просто да се понаправят фрагове в топа. Иначе идеята не беше моя, а се роди в дискусия със дас и ми хареса .

[ Редактирано Sat Feb 18 2012, 13:01 ]
Най-отгоре
dijkstra
Sat Feb 18 2012, 13:27
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
Сега прочетох коментара на Евил и наистина ще е най-добре за сървъра да се махне топа и ранка, а само да остане статистиката без никакви места!
Най-отгоре
toggl3
Sat Feb 18 2012, 13:42
Мартин
Регистриран потребител #5637
Регистриран: Mon Oct 24 2011, 20:20
Град: София
съобщения: 27
Абсолютно си промених мнението след като прочетох коментара на evil3nemy. Идеята му е чудесна и според мен е най-добрия компромис в случая- да няма ранк, но да има статистика. И das е прав- за някои хора и 2.40 е много, особено в моя случай когато искам просто да не ми се играе с ника.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System