Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / MentalMan банва без причина - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
MentalMan банва без причина
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Gepard
Sat Oct 06 2012, 21:19
Регистриран потребител #5308
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 22:34
съобщения: 8
Играем си ние PaintBall с въпросния админ, когато сървърът се бъгна, следователно заби, изхвърли ме и се рестартира. Влизам отново, и хоп бан и то не само от сървъра, а от цялата мрежа на Рони. Очевидно господин MentalMan е решил, че аз съм виновен за случилото се. Чакам някой да ми обясни как съм го направил, тъй като админът под въпрос явно няма нужните интелектуални способности за да го направи. В правилата не пише нищо за подобен бъг, следователно дори и да е станало така, той няма право да наказва без предупреждение. Не е като да не мога да си сменя ИП-то, просто ми е интересно защо, след като това не е първата тема за злоупотреба с права за MentalMan, той все още е админ.
Най-отгоре
LightninG*
Sat Oct 06 2012, 21:41
Регистриран потребител #6119
Регистриран: Sun Jan 29 2012, 19:55
Град: Добрич
съобщения: 16
Може да си бъгнал мапа несъм бил там за да вида , но от цялата верига сървари да си бан
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sat Oct 06 2012, 21:45
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
От Reasona разбирам че ти си бъгнал сървара като си хвърлил граната в края на рунда, мапа е крашнал и затова си изял бан, а иначе всички банове са такива че те банват от всички сървъри без jump сърварите
Най-отгоре
Gepard
Sat Oct 06 2012, 21:59
Регистриран потребител #5308
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 22:34
съобщения: 8
Не съм "хвърлил граната в края на рунда", а стрелях с лаунчер-а, освен това аз няма от къде да знам, че по този начин се бъгва сървъра, след като в правилникът не пише нищо по въпроса, следователно админът трябва да ми обясни, за да не го правя повече, а не да ме банва без обяснение. Продължавам да поддържам тезата, че банът трябва да се премахне, админът да се накаже, ако главните админи не се съгласят с мен, поемам въпроса в свой ръце. След като сте написали правила и искате другите да ги спазват, спазвайте си ги и вие. Банът ми е най- малкия проблем, въпрос е на принципи.
Най-отгоре
NightRipper
Sat Oct 06 2012, 22:15
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Аз подкрепям Gepard, защото при такива случаи трябва първо играча да бъде уведомен от админа, за наличието на този бъг и предупреден да не го прави повече.

90% от играчите няма от къде да знаят за такива странични бъгове, както и за това, дали те са разрешени или забранени.
Най-отгоре
Уебсайт
NoObY* ;]
Sat Oct 06 2012, 22:30
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
Незнанието на закона не оправдава виновния! В случая незнанието на правилата не оправдава виновния! Да не е дадения админ да е виновен, че това го няма написано в правилата? За какво той да бъде наказван, защото си върши задълженията?
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Oct 06 2012, 22:36
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
А не е ли то задължение на админ да разяснява правилата когато има проблем?
Най-отгоре
IrritanT
Sat Oct 06 2012, 22:46
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Има 2-3 bug-a в paintball-а, които не са добавени в правилата, което си го обяснявам с две причини. (които са лично мое мнение, може и да греша)

Първата причина се отнася само до този 'map bug':
Не е споменато и обяснено нищо, защото този бъг (крашването на картата) не е много труден да се направи и затова доста често се случва играчите да го правят без да осъзнават, че са те. Ако има точно написано правило админите трябва да ban-ваме всеки, който го наруши без значение дали е нарочно или не, а в момента ние г/д преценяваме кой да бъде наказан и кой не.
Втората причина е, че ако се добавят в правилата трябва да бъдат обяснени т.е. да бъде казано как се правят, защото ако напишем "Забранени са Map Bug-a и Jam Bug-a(няма да обяснявам какво е, така че не питайте)" едва ли някой ще разбере нещо и пак ще се стигне до подобни на тази теми. Т.е. за да ги забраним трябва да обясним какви са, а според мен повечето играчи по-скоро биха ги ползвали отколкото да внимават да не ги правят. А така както е сега само шепа от по-редовните и тези, които играят от дълго време играчи знаят как да ги направят умишлено, а колкото до тях - те знаят, че са забранени.

Надявам се да си разбрал какво имам предвид и пак повтарям - това е моето лично обяснение за нещата, не карам никой да се съгласява с мен.

Махам ти бана по мое усмотрение, но искам да е ясно, че това не означава, че админа е сгрешил. Тъй като не сме видели нито демо, нито нищо няма как да твърдим каквото и да било.

Колкото до хората, които грам не знаят какво е да се следи за такива bug-ове, но въпреки това се правят на много запознати - моля, замълчете!

[ Редактирано Sat Oct 06 2012, 22:52 ]
Най-отгоре
Pavka
Sat Oct 06 2012, 22:54
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Явно пича не знае, за пръв път му е, айде вече е информиран. Ама има някои индивиди, които с цялото си нахалство го правят това нарочно( знаят какво ще стане ) и после като ги баннеш най-нахално идват да се оплакват. А пък ако няма админ в сървъра-пак идва оня брутално тъп мап А само да попитам бана за map bugging колко дълъг трябва да е по принцип?
Най-отгоре
Gepard
Sat Oct 06 2012, 23:23
Регистриран потребител #5308
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 22:34
съобщения: 8
"Ние г/д преценяваме кой да бъде наказан и кой не", съгласен съм, че в такива случаи може да се разчита на преценката на повечето админи, но явно не и на този, защото аз съм сигурен, че ако не е било заяждане, то просто е имал нужда да си излее яда върху някой. Все пак демо от мен няма как да дойде, а предполагам и той няма да качи, дори и да има, така че въпроса остава висящ. Мерси за активизацията.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System