Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / MantalMan банва с причина :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
MantalMan банва с причина :)
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
M&M
Mon Oct 08 2012, 02:06
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Понеже неми беше дадена възможност да отговора понеже др тема е заключена а беше намекнато че нямам нужния интелектуален багаж държа на отговор.

1.В нарушение си и ревеш че си прав приемам критиката че несъм те предупредил всеки който играе пб знае как да бъгне мап и че се наказва .Винаги предопреждавам като видя някой че се опитва тебе не те предупредих по простата причина че нямаще кога ти направо си бъгна.Можеби трябваше на следващият мап да те предупреда след като за мене ти съвсем целенасочено бъгна мапа ! просто има такива като тебе и др който ама аз незнаех как се бъгва без да искъм аз неразбрах че неможело да се играе с хак ама това онова от под вола теле търсят и се надяват да им мине номерът
2.Не избивам никакви комплекси !
3.Твърдиш че неси метнал граната а си стрелял с лънчър да ама не на демото се вижда че в даденият рунд си с маркер тоя лънчър да не би да го купи по средата на играта ?:) просто извади голямата граната и я метна !!!!!!!!!!!!
4.Не съм те банал по прищявка още като станах пост админ лично съм писал на Митев и съм го питал човека за колко време да ги банвам от 3 до 5 дена защото до преди това никой несе банваше за това и секи си бъгваше в пб без последствия !
5.Твърде дълго играя пб и мога да преценя кой бъгва непреднамерено и кои целенасочено !
6.Несмятам че кикването ще има полза нека да се оточни сичко и да е ясно да нема после мрън мрън лично аз смятам че няма да има полза след като бъгне да яде кик след като е бил предопреден и той кво ще направи ще влезе отново и пак ще бъгне и ще развали кефа на хората отново и чак тогава бан незнам нека да се оточни смятам че предопрежйдението и след тва като бъгне и хапне бана ще си има обица на ухото и смятам че тази практика се е доказала несмятам че трябва да се променя !!!
7.Малко в страни от темата нека се оправи чата в пб админите като пишат (y)да не е в зелено !
така много бързо се разбира дали има админ в сървърът.
8.Мисля че това имах да кажа не се сещам за друго пичове сорка за спама но ..
paintball-ro-ni-demo.zip

[ Редактирано Mon Oct 08 2012, 06:16 ]
Най-отгоре
1234567
Mon Oct 08 2012, 04:32

Регистриран потребител #6790
Регистриран: Fri Sep 14 2012, 10:43
съобщения: 15
просто има такива като тебе и зори който ама аз незнаех аз неразбрах че неможело да се играе с хак ама това онова от под вола теле търсят и се надяват да им мине номерът........ what ??

[ Редактирано Mon Oct 08 2012, 04:47 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Oct 08 2012, 07:51
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Хубаво за първия пост ама тоя втория даже не мога да го прочета....
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System