Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [анкета] Hell's Kitchen или 4avdara - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [анкета] Hell's Kitchen или 4avdara
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Hell's Kitchen
Mon Jan 21 2008, 23:08
Гост

Кой Ви Харесва Повече Като Стил На Игра-->Hell's Kitchen или 4avdara

Hell's Kitchen

4avdarkara

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 36
Пускайте Свободно Мнения
Най-отгоре
[Bg:ArmY]*Huku*
Tue Jan 22 2008, 20:27
Гост
Чаво разбирасе супер пич не говори каде не му е работата като ХЕЛЛС!!! пък и е много приятно момче не е селянин като половината сървър !!!
Най-отгоре
sarafovo
Tue Jan 22 2008, 21:05
Гост
хахаха ники ники Голям коментар бравО :І) аз пък сам повече за Хелс. И той е пекан ама чесно да си кажа в игра тои е по добър че хелс каде говори хахаууа
Най-отгоре
Hell's Kitchen
Tue Jan 22 2008, 21:06
Гост
ООО Божее....защо никога не ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА НАПИШЕТЕ НЕЩО !!!! "Чаво разбирасе супер пич не говори каде не му е работата като ХЕЛЛС!!!" А горе съм написал ясно и точно -----> КАТО СТИЛ НА ИГРА А Не По-Лични Пристрастия Разбрали НиКи...цццц Някой Хора Никога Няма Да Се Научат.....
Най-отгоре
uNr3aL*bLaDe
Tue Jan 22 2008, 21:50
Гост
4avdara РЛЗЗЗЗЗЗ мн ясно 4е сам за 4авдара ве тои е наи пекания пи4 само тои спраит деадман и аз мн ясно ме кефят ф целя сервер а наи мн ме дразни шарти маниак ли 6тото тоя винаки ме псува и ми се отваря неска ми вика аре ма оу жено кво праи6 ма тъпо
Най-отгоре
sarafovo
Wed Jan 23 2008, 16:24
Гост
BLADE хахах пак доказваш ква сладурана си и тука както вика хелс китчън не стаа дума за приказка а за играене ... разбра ли или пак нерзбра ти каде се слагаш като стил на игра бе олиф не мойш да играиш те са хората които играят както тряя пък и кво се оплакваш ... то е ясно че си голям ГЪЗО ЛИЗЕЦ и ще лижиш дупета и топ** на тез на които ти утърва ламя дете ! жена си ми да само цирикаш аре спи спокойно тази вечер няма те тровя ОБЕЩАВАМ ! { }
Най-отгоре
uNr3aL*bLaDe
Wed Jan 23 2008, 16:49
Гост
еи ***** соак видя ли го ве 6те го убия СОАК ИСКАМ ДА ЗЕМЕ6 МЕРКИ ЗА ТОЯ

[ Редактирано Fri Feb 01 2008, 13:24 ]
Най-отгоре
soak
Wed Jan 23 2008, 18:03
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Двамата имате 12 часа да си поправите постовете! ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!
Най-отгоре
Уебсайт
HVURLQM_FASA
Sun Jan 27 2008, 18:41
Гост
Ае 4avdara кърти мифки.Супер газе е .А тоя пендел Hell's незнам си к'во само 4ака и е жив боклук.4авдареца поне е ACTION!!!





       Поздрави!!!
Най-отгоре
Hell's Kitchen
Sun Jan 27 2008, 18:55
Гост
Тооооз Пък Я Земи Се Гръмни !!! Явно имаш Комплекс За Малоценност Но Тук Не Е Мястото Да Си Го Избиваш Разбрали Въшко ?
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System