Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Замиране.. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
HuHg}|{a
Wed Mar 12 2008, 11:51
Гост
Усещате ли нещо как сърварите замират, напоследък не влизат много хора, да не кажа хич...
Аз имам един малак проблем, който ако не е само при мене може това да води до драстичното намаляване на хората, "проблема" е,че при листа ми в цс с сървари вашите не ми излизат, но когато напиша "connect IPto" и влизам, примерно ако този проблем е не само на мен, но и на други хора, които не се сещат да пробват с connect ето проблема за малкото хора...
Най-отгоре
foRmaL
Thu Mar 13 2008, 14:05
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
Предател значи не играеш само в рони' .!

[ Редактирано Thu Mar 13 2008, 14:06 ]
Най-отгоре
HiTman
Sat Mar 15 2008, 10:00
Гост
6te zamira kato ni nqma igra4ite
Най-отгоре
foRmaL
Sat Mar 15 2008, 13:02
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
HiTman написа ...

6te zamira kato ni nqma igra4ite

Най-отгоре
@C()
Sun Mar 16 2008, 17:04
Гост
Чеки ся,като сме почнали да приказваме! Начи още от началото на "РО и НИ" играя в сървара благодарение на ИНСИ!Почнах,сървара мн ме кефеше! Извиках доста fr играхме,беше забавно!Но леко полеко тръпката отмина след като "СОАК" почна да раздава права на всеки който минава 16 стана една "анархия" в серверите!Не казвам че вината е в СОАК ,но нз защо се случиха тъка нещата!Предполагам повечето "ВЕТЕРАНИ" :Д за тва спряха да играят тука имам предвит накои като Snejanka,HDI,BoXeR,MeRy*JaNe,Qm_BoB за тея играчи се сещам в момента! Като са сетя за още ще допълня

[ Редактирано Sun Mar 16 2008, 17:08 ]
Най-отгоре
soak
Sun Mar 16 2008, 18:16
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
И така, още преди да влизаш в Ро-Ни, имаше други ветерани, които и сега не играят, а ти дори незнаеш за тях... Н е съм виновен аз, че хората вече не играят там. Проблема не е в това, че съъм бил раздавал права, на хора над 16 години. А в това, че на повечето на тези хора съмим давал права, и съм ги отнемъл само и само да не стане посочената във твоя пост АНАРХИЯ, бях получил над 50 ЛС-ия с оплаквания от MаRy*JaNe и Qm_BoB. Мисля, че не е задължително да си админ, за да играеш в някой сървър... Също така, по-добре влез раздела Заябвки за админи и само виж на колко от тях съм им дал права...

п.п. Snejanka още су играе в сървъра с ника Ma4itelq...
Най-отгоре
Уебсайт
@C()
Sun Mar 16 2008, 20:49
Гост
SOAKed` написа ...

Също така, по-добре влез раздела Заябвки за админи и само виж на колко от тях съм им дал права...




Неска го гледах и на повечето нема лично твой отговор! Като "ОДОБРЕН"! А пък за снежанка нз вече играя доста рядко и не сам го засичал А, пък тва за ветераните дай малко нискчета да скивам....
Най-отгоре
foRmaL
Sun Mar 16 2008, 20:56
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
@C()
По твойте думи аз рабиръм ,че соак е принуден да даде на всяко дете хванало мишка права , само и само да играе в сървъра.Съръвра не трябва да е само от админи .>!

[ Редактирано Sun Mar 16 2008, 20:57 ]
Най-отгоре
InsI
Mon Mar 17 2008, 19:39
Гост
Защо замира ли ?
Защото има админи като Rage* , които не си вършат работата както трябва .. за това .. и на играчите им писва ...
Вчера например Ogg1 направи резултат 68/3 и го банн-аха .. ЗАЩО ?
човекът просто е добър и си прави добри резултати ...
Продължавайте да давате права на всеки срещнат
Най-отгоре
foRmaL
Mon Mar 17 2008, 19:59
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
InsI написа ...

Защо замира ли ?
Защото има админи като Rage* , които не си вършат работата както трябва .. за това .. и на играчите им писва ...
Вчера например Ogg1 направи резултат 68/3 и го банн-аха .. ЗАЩО ?
човекът просто е добър и си прави добри резултати ...
Продължавайте да давате права на всеки срещнат

подкрепям.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System