Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Замиране.. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
@C()
Mon Mar 17 2008, 20:10
Гост
Абсолютно съм съгласен с Инси! Е тва е !А до Нормал виж ся не съм казал че трябва да има само админи,но просто за РО-НИ трябва да има повече админи от нормалното шото сървара е такъв,че соак прави админ които играе често но след 1-2 седмици той замира спира да влиза! Трябва да има админи като:RuNNeR,Lord-of-Dead,atila ! Insi беше добро админче,но защо му зеха правата нз
Най-отгоре
HuHg}|{a
Tue Mar 18 2008, 10:41
Гост
InsI написа ...

Защо замира ли ?
Защото има админи като Rage* , които не си вършат работата както трябва .. за това .. и на играчите им писва ...
Вчера например Ogg1 направи резултат 68/3 и го банн-аха .. ЗАЩО ?
човекът просто е добър и си прави добри резултати ...
Продължавайте да давате права на всеки срещнат


Трагично просто, но не е само до банването.Примерно(нейскам и няма да давам точни никове на админие да не влизам в спор с тях, че туко виж после ме баннат и кажат, че съм псувал цял ден) през цялото време от началото на рунда, докато не умре натиска "Go Go Go!"(няма да викажа каде ми бъркаше) ЕСТ. като му казах не спря мн ясно НАЛИ Е АДМИН кво мога да му кажа - нищо - админ е - ще си прави квот знае... Друг неспира да говори по микрофона трети не спира да си сменява ника за статс и после да се хвали на останалите "вижте кой е 1ви, вижте кой е 2ри). ТОВА СА СЛУЧЕИ ВСЕ ПРАВЕНИ ОТ АДМИНИ!.... е приятен ден...
Най-отгоре
Battleman
Tue Mar 18 2008, 11:58

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Хм, искате да разберете защо сървъра замира ? Еми ще ви кажа. Не е от Rage* или някой друг админ, a oт ВАС!! Защо ли ? Еми като ни ревете постоянно да кикваме [NO-sXe-I], та чак да пускаме sXe постоянно.. В сървъра не влизат нови хора, защото почвате да ревете да се Kick-не.. Те първо трябва малко да разгледат сървъра, да видят за какво става въпрос, след това чак да се кикват.. И ето сега се радвайте на полупразния сървър...
Най-отгоре
InsI
Tue Mar 18 2008, 21:17
Гост
Хахаха... добре не е от админи ...
някои хора нямат машина у тях и играят от зали .. -> не могат да си пуснат sXe ... админите обаче ги кикват .. еми много ясно, че хората няма да играят в сървъра .. и аз почвам да не съм редовен вече ...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System