Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Предлагам .. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
lamer4e7o
Sun Aug 31 2008, 14:13
Гост
Здравайте на всички ! Днес реших да поцъкам малко Surf във вашия сървър , защото много отдавна не съм цъкал сърф и потърсих сърф сървъри из google и се натъкнах на Вашия така добър сървър но трябва да се пооправят няколко нещица.
1. Високия пинг (лаг) - незнам от какво е но на всички пинга е над 80 .. ;[
2. Предлагам да се сложи командата sv_airaccerate 130 която овеличава въждушното налягане и се сърфира по лесно ..
3. Да се сложи спецялен surf мод .. тоест да има командата /buy_parachute с която можеш да си купиш парашут при поставена цена от админа, както и също командата /buyjetpack с която си копуваш нещо като нитро (една бутилка на гърба) и с нея си по бърз.
4. Да се сложат няколко редовни админа щото предималко имаше един със спийд хак. ;/
5. Да се овеличи времето на мапа до 30 минути.
Ами за сега е това ... ако има още нещо да се сетя ще добавям. Вие решавате какво да правите, но ви препоръчвам да го пооправите малко. Айде със здраве !
П.С. soak мара е не си ли ме спомняш от cs-bg

[ Редактирано Sun Aug 31 2008, 14:28 ]
Най-отгоре
nz[E]
Sun Aug 31 2008, 20:03
Гост
lamer4e7o написа ...

Здравайте на всички ! Днес реших да поцъкам малко Surf във вашия сървър , защото много отдавна не съм цъкал сърф и потърсих сърф сървъри из google и се натъкнах на Вашия така добър сървър но трябва да се пооправят няколко нещица.
1. Високия пинг (лаг) - незнам от какво е но на всички пинга е над 80 .. ;[
2. Предлагам да се сложи командата sv_airaccerate 130 която овеличава въждушното налягане и се сърфира по лесно ..
3. Да се сложи спецялен surf мод .. тоест да има командата /buy_parachute с която можеш да си купиш парашут при поставена цена от админа, както и също командата /buyjetpack с която си копуваш нещо като нитро (една бутилка на гърба) и с нея си по бърз.
4. Да се сложат няколко редовни админа щото предималко имаше един със спийд хак. ;/
5. Да се овеличи времето на мапа до 30 минути.
Ами за сега е това ... ако има още нещо да се сетя ще добавям. Вие решавате какво да правите, но ви препоръчвам да го пооправите малко. Айде със здраве !
П.С. soak мара е не си ли ме спомняш от cs-bg

1. Високия пинг (лаг) - незнам от какво е но на всички пинга е над 80 .. ;[ - това си е от компа който хости
2. Предлагам да се сложи командата sv_airaccerate 130 която овеличава въждушното налягане и се сърфира по лесно .. - сложено е 100 не е ли достатъчно ?
3. Да се сложи спецялен surf мод .. тоест да има командата /buy_parachute с която можеш да си купиш парашут при поставена цена от админа, както и също командата /buyjetpack с която си копуваш нещо като нитро (една бутилка на гърба) и с нея си по бърз. - за парашут ок ма джетпак няма много да ти трябва(мое мнение)
4. Да се сложат няколко редовни админа щото предималко имаше един със спийд хак. ;/ - ами почти цял ден съм в сърфа но и аз трябва да се порадвам на слънцето скоро идва зима
5. Да се овеличи времето на мапа до 30 минути. (ЗА)
Най-отгоре
foRmaL
Sun Aug 31 2008, 20:17
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
lamer4e7o написа ...

Здравайте на всички ! Днес реших да поцъкам малко Surf във вашия сървър , защото много отдавна не съм цъкал сърф и потърсих сърф сървъри из google и се натъкнах на Вашия така добър сървър но трябва да се пооправят няколко нещица.
1. Високия пинг (лаг) - незнам от какво е но на всички пинга е над 80 .. ;[
2. Предлагам да се сложи командата sv_airaccerate 130 която овеличава въждушното налягане и се сърфира по лесно ..
3. Да се сложи спецялен surf мод .. тоест да има командата /buy_parachute с която можеш да си купиш парашут при поставена цена от админа, както и също командата /buyjetpack с която си копуваш нещо като нитро (една бутилка на гърба) и с нея си по бърз.
4. Да се сложат няколко редовни админа щото предималко имаше един със спийд хак. ;/
5. Да се овеличи времето на мапа до 30 минути.
Ами за сега е това ... ако има още нещо да се сетя ще добавям. Вие решавате какво да правите, но ви препоръчвам да го пооправите малко. Айде със здраве !
П.С. soak мара е не си ли ме спомняш от cs-bg



1. ...
2. Mоже се направи но според мене няма смисъл .. ?
3. Ако напишеш име на plugin не мисля че soak или митев няма да гo качат ..
4 .Аз следя за хакери , но може се направат админчета , защото освен мен , главните и nz[e] други май няма .. ( доколткото знам )
5. Тука също ..30 мин съм им казал , ама се бъгва някога , беше си на 25

Благодаря ти за предложенията , особенно ако кажеш име на plugin , защото аз не го знам ,а съм играл в такъв сървър с прашут

Иначе харесва ли ви /cp и /tp за Surf server-a ?

Важното е да има fun

[ Редактирано Sun Aug 31 2008, 20:20 ]
Най-отгоре
lamer4e7o
Sun Aug 31 2008, 21:04
Гост
Parachute <-- тук е обяснено сичко за плъгина, мисля че няма да имате проблеми, айде слагайте го и правете цената на 1000 долара, тоест трябва да имаш 1000 долара, че да можеш да си го купиш .
И ако няма да увеличавате airaccerate на 130, по добре да има и jetpack.
Ето и още няколко предложения за сървъра : 1. Да се махне respawna ... не мисля че surf сървър се играе с respawn.. ;( повярвайте играл съм много префесионални сърф сървъри и никога не съм виждал respawn
2. Да се добавят картите : surf_420_jouste (мисля, че така се казваше), surf_green, surf_green3
Това е от мен Поздрави !

[ Редактирано Sun Aug 31 2008, 21:05 ]
Най-отгоре
HALFMAN
Mon Sep 01 2008, 11:50
Гост
о тва цп и тп направо не ми харесва а кърти
Най-отгоре
soak
Mon Sep 01 2008, 13:09
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
lamer4e7o написа ...

Здравайте на всички ! Днес реших да поцъкам малко Surf във вашия сървър , защото много отдавна не съм цъкал сърф и потърсих сърф сървъри из google и се натъкнах на Вашия така добър сървър но трябва да се пооправят няколко нещица.
1. Високия пинг (лаг) - незнам от какво е но на всички пинга е над 80 .. ;[
2. Предлагам да се сложи командата sv_airaccerate 130 която овеличава въждушното налягане и се сърфира по лесно ..
3. Да се сложи спецялен surf мод .. тоест да има командата /buy_parachute с която можеш да си купиш парашут при поставена цена от админа, както и също командата /buyjetpack с която си копуваш нещо като нитро (една бутилка на гърба) и с нея си по бърз.
4. Да се сложат няколко редовни админа щото предималко имаше един със спийд хак. ;/
5. Да се овеличи времето на мапа до 30 минути.
Ами за сега е това ... ако има още нещо да се сетя ще добавям. Вие решавате какво да правите, но ви препоръчвам да го пооправите малко. Айде със здраве !
П.С. soak мара е не си ли ме спомняш от cs-bg


1. Аз, лично мисля, че големия пинг се дължи на respawn-a.
2. Не съм играл в surf сървъри и незнам как стоят нещата с командите, ако искате да го настроя, щее го направя.
3. Ще го кача този плугин.
4. Аз в този сървър почти не влизам, незнам кои са редовните, и кои не. f0rmaL и nz[E] да си помислят по-въпроса.
5. Речено сторено.

п.п. Да, помня те

Искам едно последно мнение на f0rmaL, в което да реши, кои от тези предложения да се изпълнят.
Най-отгоре
Уебсайт
foRmaL
Mon Sep 01 2008, 15:09
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
Така ...
1..
2 направи sv_airaccerate 130
3 plugina ще го качиш сам си каза
4. за админите ще помисля и ще говоря с теб
5. ..

общо взето качи plugina които го е дал lamer4e7o и опрвави airaccerete
Най-отгоре
lamer4e7o
Mon Sep 01 2008, 15:44
Гост
Имам още две желания :
1. Да се махне sv_stepsize, адски много пречи на играта ние ще почнем да се колим пък земаме да се качваме един върху друг от една страна добре но много пречи на играта, неска адски съм се нервил , зарад това.
2. Да се махне respawn-a, мисля , че от него идва големия лаг, пък и без тва без респаун е по добре.

[ Редактирано Mon Sep 01 2008, 15:44 ]
Най-отгоре
nz[E]
Mon Sep 01 2008, 15:50
Гост
1. няма да можем да излезнем от клетката ако има
2. respawna си е много хубав ако някой се навият да не се убиват как ще почне нова игра ? ... респауна си е супер незнам какво не ти харесва в него
Най-отгоре
lamer4e7o
Mon Sep 01 2008, 15:57
Гост
Просто е адски изнервящ тоя степсайз... като те надигне някой .. ще натиснеш бутона на клетката и те ще се отвори..
А за респауна не ме бърка .. но все пак е хубаво да го няма ...
И ако може да се увеличи малко броя на играчите които да играят мисля че 13 е малко.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System