Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Търся си правата - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Търся си правата
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
TheWorldbreaker
Wed Aug 18 2010, 21:10
Гост
Писнами от някакви СМС да админи да си прават каквото искат мъл4ах си,но ми кипна.Някои си така наре4ен НеВРо3еН без при4ина ме гагна за 1 ден.Преднишния ден някакъв си SimeonRuschev или нещо подобно също ме гагна без при4ина,но сега говора за НеВРо3еН ето и малко копирах от consoleto за някакво доказателство колко и зна4ително да е ...


Kaka Stela : abe

Type 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 24:46 min. Next Map: hnsro_arenastrike
Kaka Stela : bez da iskah e

Kaka Stela : koleh kashona

Unknown command: 133
Unknown command: 133
Unknown command: 133
The Worldbreaker : kfo me fragna

Unknown command: 133
HeBPo3eH : world tiho :]

rusalkata killed self with worldspawn
The Worldbreaker : da sig

jb bind : worl q mlukvai

jb bind : be

JohnnyBravo <world-kz> : az li e?

Unknown command: 133
Unknown command: 133
jb bind : sme6nik

The Worldbreaker : mlk pa ti be kade se mesa6

jb bind : bne

botec killed SimeonRuschev with knife
jb bind : e dr

] hud_draw 0
* jb bind changed name to fen na worldbreaker
The Worldbreaker : hah

nublle : ei pederaz

JohnnyBravo <world-kz> : pak da po4wam

The Worldbreaker : pak li ti be

c0okiE ;[ killed self with worldspawn
Unknown command: 133
Unknown command: 133
Unknown command: 133
Unknown command: 133
] hud_draw 1
JohnnyBravo <world-kz> : li s fenovete

nublle : da ti go tyrnaa ee

nublle killed [HeAvEn]*j0rka7a with knife
nublle : newrozen

ADMIN HeBPo3eH : Gagged The Worldbreaker by say(_team) voice namechange for 1 day (Unspecified)
Drus connected
Drus is joining the Terrorist force
fen na breaker[raneni ta6aci] killed Kaka Stela with knife
(ALL) SimeonRuschev : ((((

зна4и първо аз разговарах с Kaka Stela защото ме фрагна и попитах защо и тогава един "пи4" цял ден ми се подиграваше 4е ме боли рака аз се бях написал The Worldbreaker[ranena ruka] i отогава тои постояно се зака4аше и тои накрая се написа fen na worldbreaker[raneni tashaci] и постояно ме псуваше,но аз си траех за да неиско4и пак някакъв си СМС админ да ме гагне.Да несе отклконявам от истинската тема.Ето както виждате от поставеното от мен се вижда 4е с нищо несъм заслужил този гаг.Аз се пиша "The Worldbreaker" моля да се направи нещо по въпроса например да бъдат махнати правата на този админ "НеВРо3еН"
Най-отгоре
I'm Perfection!
Wed Aug 18 2010, 21:25
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
оо аз ей сега бях там таман да влеза гледам НеВРо3еН се гагва сам,а другите играчи няма да споменавам имена се псуваха а той им се смее за съжаление имам само 1 снимка където се гагва сам link
Най-отгоре
TheWorldbreaker
Wed Aug 18 2010, 21:46
Гост
Относно това ,което ми каза в играта 4е "От 5 дни само псувам" искам доказателство защото днес цял ден съм гагнат в4ера симеон ме гагна както по горе сум написал оняден изобщо несум играл какви са тия 5 дена неискам да се зака4ам с никои просто ве4е ми кипва щом направих специална регистрация само да постава тази тема
Най-отгоре
Banned!
Wed Aug 18 2010, 22:05
Гост
Напълно съм съгласен и аз го видях да се гагва сам, но нямам доказателства. Следващият път ще направя иначе съм ЗА отнемането на правата му!
Най-отгоре
JohnnyBravoo
Thu Aug 19 2010, 13:06
Гост
Прати смс и стана големия мъж и мен ме гагна без причина, но мързел и нямам снимка
Най-отгоре
openGL
Thu Aug 19 2010, 19:44
Гост
Настоявам на този палячо да му се отнемат правата пиша си аз вотемап 5 авпрр в козолата и някакъв друг пише вотемап 2 и вика на тоя НеВРо3еН да ме гъгне защото неискал да гласуват за авп рр и оня баламурник ме гъгни ебаси смешкото вземетя някакви мерки все едно аз да кажа този е хацк бани го същата работа пълна скръб е ..

link
link
link

[ Редактирано Thu Aug 19 2010, 19:50 ]
Най-отгоре
Georgiew
Thu Aug 19 2010, 20:15
Регистриран потребител #4232
Регистриран: Sat Jul 24 2010, 15:02
Град: Burgas
съобщения: 8
Смешен се ти смешенннн ... опенГЛ това че ми викаш "xaxa" и ми спамиш се благодари че не те и гаг и кик... ама не си копирал колко пъти го каза нали? Отнтсно тебе джонибраво причините са доста обаче след няколко дена давам и доказателство .. Крис0 гага си го направих да тествам дали така се пише за 7 мин питай Симеон , че ми обясняваше за гага ако не вярваш го питай.. Баннед знам че това го пишеш защото си искарах нервите преди 1 2 дена.. Та нали затова ника ми е НеВРо3еН ?
Най-отгоре
Georgiew
Thu Aug 19 2010, 20:22
Регистриран потребител #4232
Регистриран: Sat Jul 24 2010, 15:02
Град: Burgas
съобщения: 8
А за "worldbreaker" Нали ти се извиних? Исках за секунди не за дни... Спокойно вече си знам правата четете това :
Tова е тема за мен , обаче е направена защо? За 1,2 максимум 3 неща добре де , но не само аз като админ съм "гафил" Сега искам останалите админи да се замислят колко повече грешки са правили а за правата ми .. Ами айде още 1 по-сериозен гаф и да остана без тях а? Ако имате проблеми с мен първо тука искам да се пише + доказателство ..
Най-отгоре
openGL
Thu Aug 19 2010, 20:25
Гост
ти знаеш ли какво е СПАМ а ? това че съм написал 4-5 пъти "votemap 5 awprr" не е спам , (СПАМ-това е постоянното писане в чата , тоест едно след друго да ти го обесня като на бавноразвиващ ) което аз не го правя както се вижда , по твоята логика ако това е спам защо formal не ме гъгна и закакво да ти благодаря това че незнаеш как да използваш правата мен не ме грее и затова всяка твоя издънка ще се отбелязва тук ! На снимките се вижда колко пъти съм го kazal are da ти зимат правата че само мизерии правиш


като гледам не си научил правилата които трябва да спазваш в сървърите и в форума !
не се пише пост след пост !


[ Редактирано Thu Aug 19 2010, 20:29 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Thu Aug 19 2010, 20:31
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
ам НеВРо3еН нз кво прайш и кво си тествал ,но играчите си псуват на воля а ти гледаш и се смееш
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System