Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / оплакване от админ Muerto ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
оплакване от админ Muerto !
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
idbanned
Tue Aug 24 2010, 11:06
Гост
Искам да се оплача от тоя калпак(muerto) влизам в сървъра и го kill-вам докато уж писал и след това ме нарича ЛАМЕР на amx_say , след което му казах бот и ботак и получих gag ! Вчера срешнах 1 тема в която Battleman спомена че за БОТ/БОТАК не се gag-ва ! Вземете някакви мерки най-накрая до вчера оня баннед неска тоя утре кой ще е ?!??! Затегнете малко тия админчета . Ето и въпросните снимки :

link
link

Желая Battleman да се изкаже по темата !!!


[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 11:10 ]
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 11:14
Гост
link
link
link
Това във сървъра. А преди това форума..
Пиша това: link
Получавам това: link
Аз немога да разбера интриги ли си дошъл да въртиш. От 2 дена гледам Ро-Ни и сайта и сървърите се въртят само около теб??? Относно снимките не съм копелдак - баща си имам да ми е жив и здрав. За "sme6nik" незнам кво да кажа комплексарска му работа.. И ми отговори на въпросчето за интригите ли си тука или по друга причина (ако ще отговаряш изобщо). Главните да решават
П.С. И не съм те гагнал само за lamer/botak/bot.. Мисля че всеки ще се обиди като му кажат "kopeldak",защото човек без баща НЯМА!

[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 11:17 ]
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 11:24
Гост
Muerto! написа ...

link
link
link
Това във сървъра. А преди това форума..
Пиша това: link
Получавам това: link
Аз немога да разбера интриги ли си дошъл да въртиш. От 2 дена гледам Ро-Ни и сайта и сървърите се въртят само около теб??? Относно снимките не съм копелдак - баща си имам да ми е жив и здрав. За "sme6nik" незнам кво да кажа комплексарска му работа.. И ми отговори на въпросчето за интригите ли си тука или по друга причина (ако ще отговаряш изобщо). Главните да решават
П.С. И не съм те гагнал само за lamer/botak/bot.. Мисля че всеки ще се обиди като му кажат "kopeldak",защото човек без баща НЯМА!



Както казах за BOTAK не се гаг-ва , но ти злоупотребяваш ! Относно ЛС-тата какво общо имат те със сървъра че да ме gag-ваш искам снимка как ти казвам "копелдак" в сървъра , че да получа гаг ?
? Ако искаш дай skype / irc да ти го кажа и там и да направиш снимка от чата там и да ги сложиш тук че да вземат да ти решат личните проблеми , незнам кой е интриганта тук , но ти си ебаси циркаджията . Нещо ти пречи че докладвам за нередности това ли искаш да ми кажеш с това (От 2 дена гледам Ро-Ни и сайта и сървърите се въртят само около теб???) ??!?!? Дано battle вземе някакви мерки!



[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 11:25 ]
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 11:27
Гост
Ами разбирам 1 път да ми кажеш "botak" ама така при всяко нещо да ми пишеш такива неща..Не мисля че съм ти обидил със нещо и че съм заслужил с нещо думите ти от форума и от играта. Малко взема да му писва на човек.. Няма да споря и да обиждам кой е циркаджия като някакъв селянин.Не мисля че съм ти обидил със нещо и че съм заслужил с нещо думите ти от форума и от играта. Главните да решават и ако обичат да се поставят от моя гледна точка после и от негова и ще разберат (надявам се) защо си получил гаг от 7 минути и след 3тата те ungag.
П.С. А и мерси че ми "отговори" на въпроса

[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 11:28 ]
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 11:32
Гост
Muerto! написа ...

Ами разбирам 1 път да ми кажеш "botak" ама така при всяко нещо да ми пишеш такива неща..Не мисля че съм ти обидил със нещо и че съм заслужил с нещо думите ти от форума и от играта. Малко взема да му писва на човек.. Няма да споря и да обиждам кой е циркаджия като някакъв селянин.Не мисля че съм ти обидил със нещо и че съм заслужил с нещо думите ти от форума и от играта. Главните да решават и ако обичат да се поставят от моя гледна точка после и от негова и ще разберат (надявам се) защо си получил гаг от 7 минути и след 3тата те ungag.
П.С. А и мерси че ми "отговори" на въпроса



Е не ме вълнува че си ми махнал гаг-а на 3-тата минута , я дай да gag тия от сървърите ман1а които те псуват във техния форум като влязат във сървърите на ро-ни а ? Какво ще кажеш , мисля че ще бъде доста "справедлив" гаг-а ! Трябва някой да остане без права , за да се спрете да се правите на велики като сте админи .
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 11:35
Гост
Ццццц кой ти говори за тая смотана Man1a... Като си толкова влюбен в тях изчезвай натам не само тука да правиш интриги (за 2ри път го казвам). Стига си спамил!Има админи да си решават.
П.С. Не мисля че ти трябва да даваш оценка кой е велик и кой не СТИГА СПАМ!!!!!!!!!!!!!!
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 11:40
Гост
Muerto! написа ...

Ццццц кой ти говори за тая смотана Man1a... Като си толкова влюбен в тях изчезвай натам не само тука да правиш интриги (за 2ри път го казвам). Стига си спамил!Има админи да си решават.
П.С. Не мисля че ти трябва да даваш оценка кой е велик и кой не СТИГА СПАМ!!!!!!!!!!!!!!



Виж се приятел просто ти давам пример ти какво правиш e играя си и в ман1а бъди спокоен ;P... То си е за теб такъв си и такъв ще си отидеш малко търпение да чуем battleman !
Най-отгоре
Battleman
Tue Aug 24 2010, 12:00

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Само не разбрах какво има общо Заклан1а с Ро-Ни. Сайта и форума вървят заедно ръка за ръка със Сървърите. За бот и ботак не се гагва, правилно, но след като ти пише ЛС, където никъде не те обижда, а ти в отговор тропаш, то той е постъпил правилно. Аз такива перковци просто банвам от сайта и сървърите. Не знам защо и правите теми за Гагове, като такива неща може да се обсъдят в Сървъра.

ПП: А относно онова за KzHack-а, моля някой компетентен на тема ХнС се изкаже.

[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 12:02 ]
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 12:04
Гост
давай банвай ме не ми пука прай каквото искаш се ми едно За 2 дена тук съм видял поне 10 човека с kzhak от тия 10 един един e банат прай си сметка какви админи имаш spec-ват хакера и нищо не прявят и по твоята логика дай да банем или gag всеки който те натропал в сайта на ЛС хаха ебаси логиката направо бетон хаха
gl&hf !


[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 12:08 ]
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 12:07
Гост
Мисля че доста си влезнал във филма... Искаше Battleman да се изкаже - е изказа се и сега комплексията се завихри "давай банвай ме"... Като ти казах спри да спамиш ти продължи.. Не мисля че е нермално да имаш 30 съобщения във форума от датата ти на регистрация(19.Aug.2010) Отново казвам приятна игра и СТИГА СПАМ МОЛЯ ТЕ ОТ СЪРЦЕ!!!
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System