Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / MUERTO - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
zlia
Sun Sep 05 2010, 23:34
Гост
ай махайте му правата на тоя шемет блокна ме слайнах го и почна да ме обижда , както и премахва гагове сложени от мен без мое разрешение аве за пълен господ са има !



link
link
link


[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:40 ]
Най-отгоре
Muerto!
Sun Sep 05 2010, 23:39
Гост
Блока го направих без да искам 1во... Обиждал съм те??? Да дам мойто демо да видим кой почна да храни.. Абе писна ми от консервативни говненца като вас правете квото искате с правата... Кво няма да те храня бе през..... ми е вече всеки топи другия всеки прай квот му е на кеф.. Правете каквото искате... Аз ти казах и в сървъра пълен комплексар си и идваш тука само интриги да правиш и да топиш Що всеки админ има проблеми с теб замислял ли си се?

[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:42 ]
Най-отгоре
zlia
Sun Sep 05 2010, 23:42
Гост
бе не ме интересува смешник давай демото да видят как ти слагам че си бот / саднат ламер и тн никъде не съм ти казал "прост" и тн .. ама понеже ти неиздържаш и ще получиш нервна криза неможеш да се сдържиш и почна веднага с обидите ко ми са праиш че не било нарочно както и преди 1 рунд ме изчака да скоча от 1 сграна и почна да се качваш по стулната и ме блокна ай стфу ламер
Най-отгоре
Muerto!
Sun Sep 05 2010, 23:44
Гост
zlia написа ...

бе не ме интересува смешник давай демото да видят как ти слагам че си бот / саднат ламер и тн никъде не съм ти казал "прост" и тн .. ама понеже ти неиздържаш и ще получиш нервна криза неможеш да се сдържиш и почна веднага с обидите ко ми са праиш че не било нарочно както и преди 1 рунд ме изчака да скоча от 1 сграна и почна да се качваш по стулната и ме блокна ай стфу ламер


Играя NS говоря си със приятел нито чувам някой да се качва нито нищо не съм го направил нарочно ще дам демото и ще видиш че изобщо не виждам да скачаш... Абе кво ще се занимавам казвайте какво правим с правата и тва е.. Вярвайте на ламавия админ
Най-отгоре
Banned!
Sun Sep 05 2010, 23:45
Гост
Аве ей кифла ли си къв си дойде за 1 сед и опрапасти всичко, нз кой кого ще храни, но ти си за хранене тука. Я главните админи да вземат под внимание факта, че Муерто! си върши добре работата, банва хакерите погледнете амксбанс и вижте сами.. За какво повече да говоря "тоя" тука кифлата иска да опрапасти всичко и успява... Дойде и почна да топи мене и муерто, защото не му допадаме ли?! Явно само нa нас не се хареса, но както и да е аре и със здраве!

[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:49 ]
Най-отгоре
zlia
Sun Sep 05 2010, 23:49
Гост
смешко 1 път ме блокна не те слайнах 2-ри път ай спри са малко после ние сме ти виновни а това че играеш с ДРУГ NICK и с твоя авер БАННЕД псувате , а като сте с админските никове сте някви krotki are razpravqi ги на някой друг вижда се какъв си двуличник саднат бот ай да ти махат правата и да са отърваваме от теб , но и на мен да ми махнат правата не ми пука човек живота ми не е цс че да се нервя като теб и да редя пред монитора аве пълен палячо , но както и да е видях та какъв си сега ще чакаме някои от администраторите да се изкаже по темата и те да преценят какво да правят с теб !


Banned! написа ...

Аве ей кифла ли си къв си дойде за 1 сед и опрапасти всичко, нз кой кого ще храни, но ти си за хранене тука. Я главните админи да вземат под внимание факта, че Муерто! си върши добре работата, банва хакерите погледнете амксбанс и вижте сами.. За какво повече да говоря "тоя" тука кифлата иска да опрапасти всичко и успява... Дойде и почна да топи мене и муерто, защото не му допадаме ли?! Явно само нa нас не се хареса, но както и да е аре и със здраве!



а ти кухо парче такова като не си с админския nick какво храниш хората тъпо двулично лапе виж се какъв си жалък нека да си банва хакерите и аз това прая тъй че ми е през трибуквието приятел разбрах за тая 1 седмица че си баси интриганта като си с админския nick си някав кротък а иначе като не си мн ти знае устата пумак !


не ви топя щото не ми допадате , а защото не спазвате ПРАВИЛАТА !



[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:53 ]
Най-отгоре
Banned!
Sun Sep 05 2010, 23:52
Гост
Аве човек не съм казал, че и моя живот е цс-а, но когато съм с друг ник съм обикновен ИГрач и подлежа на наказание, а когато съм с др (админски) ник тогава не обиждам, а аз наказвам. Надявам се виждаш разликата, а до колкото гледах демото на Муерто ти ен се виждаш, че скачаш не е искал да те блокне нарочно.. Няма смисъл от повече спам, нека изчакаме решението на галвен администратор.

ЕДИТ: после кой хранил ти в форума храниш, че за сървърите к'во остава, ама и на мене ми е се тая за правата.. Ако главните сметнат ще ги вземат, както ти каза живота не е цс-а, а и не съм съгласен че съм интригант, не създавам интриги като тебе.


[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:53 ]
Най-отгоре
zlia
Sun Sep 05 2010, 23:56
Гост
Banned! написа ...

Аве човек не съм казал, че и моя живот е цс-а, но когато съм с друг ник съм обикновен ИГрач и подлежа на наказание, а когато съм с др (админски) ник тогава не обиждам, а аз наказвам. Надявам се виждаш разликата, а до колкото гледах демото на Муерто ти ен се виждаш, че скачаш не е искал да те блокне нарочно.. Няма смисъл от повече спам, нека изчакаме решението на галвен администратор.

ЕДИТ: после кой хранил ти в форума храниш, че за сървърите к'во остава, ама и на мене ми е се тая за правата.. Ако главните сметнат ще ги вземат, както ти каза живота не е цс-а, а и не съм съгласен че съм интригант, не създавам интриги като тебе.




виж са we и като си с админския nick пак си същото леке , пак обиждаш хората кво са ти виновни те че да ги обиждаш това че имаш слаби нерви не е причина да си го изкарваш на тях пълна сатира link и понеже си админ никoй не те гъжва нали и си обиждаш безнаказано пълен ретард


[ Редактирано Sun Sep 05 2010, 23:57 ]
Най-отгоре
Muerto!
Sun Sep 05 2010, 23:57
Гост
zlia написа ...

Banned! написа ...

Аве човек не съм казал, че и моя живот е цс-а, но когато съм с друг ник съм обикновен ИГрач и подлежа на наказание, а когато съм с др (админски) ник тогава не обиждам, а аз наказвам. Надявам се виждаш разликата, а до колкото гледах демото на Муерто ти ен се виждаш, че скачаш не е искал да те блокне нарочно.. Няма смисъл от повече спам, нека изчакаме решението на галвен администратор.

ЕДИТ: после кой хранил ти в форума храниш, че за сървърите к'во остава, ама и на мене ми е се тая за правата.. Ако главните сметнат ще ги вземат, както ти каза живота не е цс-а, а и не съм съгласен че съм интригант, не създавам интриги като тебе.




виж са we и като си с админския nick пак си същото леке , пак обиждаш хората кво са ти виновни те че да ги обиждаш това че имаш слаби нерви не е причина да си го изкарваш на тях пълна сатира link


Тва изобщо нищо не доказва... Pathetic i rise като влезнат по същия начин си говорят.... аре стига сте спамили
Най-отгоре
Banned!
Sun Sep 05 2010, 23:58
Гост
ХАХАХАХХАХАХА, защо даваш стари снимки е нямаш и нов материал? ХАХАХАХАХА к'во няма го обиждам и той ме обижда, когато го гагна ми спами в админ чата реска модема и пак влзиа имали смисъл да се занимавам?! Аре стига спами да казват главните
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System