Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / MUERTO - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
zlia
Mon Sep 06 2010, 00:02
Гост
Banned! написа ...

ХАХАХАХХАХАХА, защо даваш стари снимки е нямаш и нов материал? ХАХАХАХАХА к'во няма го обиждам и той ме обижда, когато го гагна ми спами в админ чата реска модема и пак влзиа имали смисъл да се занимавам?! Аре стига спами да казват главните



Няма значение от кога е снимката важно е че на нея го обиждаш , като той те обижда гъжваш го и точка ти нямаш никакво право да го обиждаш иначе закакво са написани тия правила да се заобикалят ли Hе ми казвай да не спамя ти си някакъв псевдо-модератор май трябва да забранянт псевдо-модераторството тук всеки 2-ри са има за модератор хахахаха



Muerto! написа ...

zlia написа ...

Banned! написа ...

Аве човек не съм казал, че и моя живот е цс-а, но когато съм с друг ник съм обикновен ИГрач и подлежа на наказание, а когато съм с др (админски) ник тогава не обиждам, а аз наказвам. Надявам се виждаш разликата, а до колкото гледах демото на Муерто ти ен се виждаш, че скачаш не е искал да те блокне нарочно.. Няма смисъл от повече спам, нека изчакаме решението на галвен администратор.

ЕДИТ: после кой хранил ти в форума храниш, че за сървърите к'во остава, ама и на мене ми е се тая за правата.. Ако главните сметнат ще ги вземат, както ти каза живота не е цс-а, а и не съм съгласен че съм интригант, не създавам интриги като тебе.




виж са we и като си с админския nick пак си същото леке , пак обиждаш хората кво са ти виновни те че да ги обиждаш това че имаш слаби нерви не е причина да си го изкарваш на тях пълна сатира link


Тва изобщо нищо не доказва... Pathetic i rise като влезнат по същия начин си говорят.... аре стига сте спамили


ей псевдо-модераторче като влязат и си говорят така ще ги gag-ваш хич не ми пука как си говорят що не споделиш как ти си говориш с майка ти ??? ебаси ретарда хаха


[ Редактирано Mon Sep 06 2010, 00:06 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Sep 06 2010, 00:04

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Хмм, незнам защо няма оплаквания от мен, няма оплаквания от bad girl или пък от formaL... Незнам, незнам! Какво е това държание между колеги направо.. Абе zila, тебе те видях един път как се караше на formaL, че не си вършел рабоата, а ти тогава имаше права от 1-2 дена? Ти знаеш ли какво е било тука преди, че постоянно държиш сметка на админите?! Ти кой си? Явно много си го вбесил да обиди, до сега никога не съм виждал Muerto да обида, Banned при него е нормално, но за Мuerto не! Така де незнам дръжте се малко по-колегиално де? Всяка втора малка издънка на админ и оп в форума? Айде главните да решат какво ще става, но аз мисля, че да му се махат правата на Muerto за това не е справедливо! Много други амдини са обиждали и не са им се отнемали правата! Пък и Muerto си върши работата много добре и бан листата говори сама по себе си! Пак казжам главните да решат!
Най-отгоре
zlia
Mon Sep 06 2010, 00:08
Гост
zlia написа ...

Banned! написа ...

ХАХАХАХХАХАХА, защо даваш стари снимки е нямаш и нов материал? ХАХАХАХАХА к'во няма го обиждам и той ме обижда, когато го гагна ми спами в админ чата реска модема и пак влзиа имали смисъл да се занимавам?! Аре стига спами да казват главните



Няма значение от кога е снимката важно е че на нея го обиждаш , като той те обижда гъжваш го и точка ти нямаш никакво право да го обиждаш иначе закакво са написани тия правила да се заобикалят ли Hе ми казвай да не спамя ти си някакъв псевдо-модератор май трябва да забранянт псевдо-модераторството тук всеки 2-ри са има за модератор хахахаха



Muerto! написа ...

zlia написа ...

Banned! написа ...

Аве човек не съм казал, че и моя живот е цс-а, но когато съм с друг ник съм обикновен ИГрач и подлежа на наказание, а когато съм с др (админски) ник тогава не обиждам, а аз наказвам. Надявам се виждаш разликата, а до колкото гледах демото на Муерто ти ен се виждаш, че скачаш не е искал да те блокне нарочно.. Няма смисъл от повече спам, нека изчакаме решението на галвен администратор.

ЕДИТ: после кой хранил ти в форума храниш, че за сървърите к'во остава, ама и на мене ми е се тая за правата.. Ако главните сметнат ще ги вземат, както ти каза живота не е цс-а, а и не съм съгласен че съм интригант, не създавам интриги като тебе.




виж са we и като си с админския nick пак си същото леке , пак обиждаш хората кво са ти виновни те че да ги обиждаш това че имаш слаби нерви не е причина да си го изкарваш на тях пълна сатира link


Тва изобщо нищо не доказва... Pathetic i rise като влезнат по същия начин си говорят.... аре стига сте спамили


ей псевдо-модераторче като влязат и си говорят така ще ги gag-ваш хич не ми пука как си говорят що не споделиш как ти си говориш с майка ти ??? ебаси ретарда хаха




BreathTaker написа ...

Хмм, незнам защо няма оплаквания от мен, няма оплаквания от bad girl или пък от formaL... Незнам, незнам! Какво е това държание между колеги направо.. Абе zila, тебе те видях един път как се караше на formaL, че не си вършел рабоата, а ти тогава имаше права от 1-2 дена? Ти знаеш ли какво е било тука преди, че постоянно държиш сметка на админите?! Ти кой си? Явно много си го вбесил да обиди, до сега никога не съм виждал Muerto да обида, Banned при него е нормално, но за Мuerto не! Така де незнам дръжте се малко по-колегиално де? Всяка втора малка издънка на админ и оп в форума? Айде главните да решат какво ще става, но аз мисля, че да му се махат правата на Muerto за това не е справедливо! Много други амдини са обиждали и не са им се отнемали правата! Пък и Muerto си върши работата много добре и бан листата говори сама по себе си! Пак казжам главните да решат!


Не съм му се карал просто му казах да банва и gag-ва хората в сървъра и да следи за хакери и тн защото той не го прави .. хората се псуват аз съм с друг nick той не ги гъжва трябва аз да си сменя ника и да ги гъгна има хакери със slow мо той не ги банва и те си цъкат в сървъра аве ко да си говорим , но това е минало мисля че с него сме се оправили ..
Най-отгоре
Muerto!
Mon Sep 06 2010, 00:11
Гост
Ма чакай бе ти си на 1 седмица тука и почваш да даваш оценки??? Ти нещо си мислиш че си хванал Господ за шлифера а? Абе няма кво да говоря ... Шефове всички станаха в ро-ни и тва е всички братовчеди на Митев соак мани мани само връзкари..
Най-отгоре
Banned!
Mon Sep 06 2010, 00:13
Гост
Muerto! написа ...

Ма чакай бе ти си на 1 седмица тука и почваш да даваш оценки??? Ти нещо си мислиш че си хванал Господ за шлифера а? Абе няма кво да говоря ... Шефове всички станаха в ро-ни и тва е всички братовчеди на Митев соак мани мани само връзкари..


+1 Абе момче ти знаеш ли от колко време ФОРМАЛ е админ? Ти тогава не си знаел, че ро-ни съществува... аре няма да спамим повече, нека галвните да казват с кой какво ще става.


[ Редактирано Mon Sep 06 2010, 00:14 ]
Най-отгоре
zlia
Mon Sep 06 2010, 00:14
Гост
Muerto! написа ...

Ма чакай бе ти си на 1 седмица тука и почваш да даваш оценки??? Ти нещо си мислиш че си хванал Господ за шлифера а? Абе няма кво да говоря ... Шефове всички станаха в ро-ни и тва е всички братовчеди на Митев соак мани мани само връзкари..

Каква е тая дискриминация бе нервоза такава ? Всеки има право да изкаже своето мение ти си баси кухото дърво are мисли преди да пишеш комплексар(както ти каза с твоя беден псевдо-модераторски речник)
Banned! написа ...

Muerto! написа ...

Ма чакай бе ти си на 1 седмица тука и почваш да даваш оценки??? Ти нещо си мислиш че си хванал Господ за шлифера а? Абе няма кво да говоря ... Шефове всички станаха в ро-ни и тва е всички братовчеди на Митев соак мани мани само връзкари..


+1 Абе момче ти знаеш ли от колко време ФОРМАЛ е админ? Ти тогава не си знаел, че ро-ни съществува... аре няма да спамим повече, нека галвните да казват с кой какво ще става.



няма значение може от 20 години да е админ да спи и яде в сървъра аз съм длъжен да кажа това което съм видял за тая 1 седмица айде спри да пишеш псевдо-модераторче нали каза да спрем спама като спреш да пишеш и спама ше престане


[ Редактирано Mon Sep 06 2010, 00:18 ]
Най-отгоре
smarkacha
Mon Sep 06 2010, 00:43
smarkacha
Регистриран потребител #2178
Регистриран: Mon Aug 31 2009, 14:26
Град: Sandanski
съобщения: 84
Banned! с 1 не съм съгласен като те обиждат и ти обиждаш нали за това си админ да го накажеш , но не и да го обиждаш някак си нагло е не мислиш ли ?Все пак не трябва да злоупотребяваш.Зная че не е по темата и моля да бъде извинен , но се подразних от този твоя постъпка
Най-отгоре
tiradjiq
Mon Sep 06 2010, 01:17
Гост
Стига тропали... Разбрахме че сме най-големите ненужници тука.. давайте да решаваме кво ще правим и тва е..
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Sep 06 2010, 01:20

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Ако още някой напише нещо ще изяде бан от форума! Казах ви главните ще решат какво ще става!
Най-отгоре
JohnnyBravoo
Thu Sep 16 2010, 14:47
Гост
аве злия ти ако ти кажат каде ще го турат на майчицата ти и кво друго на бащичко паричко няма ли да кажеш нещо? Виждал съм как играчите псуват админи, но никой не би се сдържал ;]

муерто и банед си вършат гууд работата

ПП ей злиа(кой знае с кво невинно личице си, но си зъл ест+ аз кат кажа БАТИ и ти ме гаг, но разбира се незнаеш какво съм имал предвид
И кво лафиш, че са убиждали абе тард виж си държанието на секи коментар има по 3-4 убиди
GET A LIFE
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System