Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / [анкета] PaintBall Ro-Ni във YouTube и Vbox - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] PaintBall Ro-Ni във YouTube и Vbox
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
PB *_*
Wed Sep 15 2010, 07:15
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
На кой му допада идеята ?
За

Против

(написах това в отговор на тема на ogame12394 - Менталмен, но тя беше изтрита преди да успея да постна-
отчасти, защото беше в раздел Общи приказки... надявам се тук да има по голям успех)

Демото на клан, ако е направено както си трябва, наистина може да бъде добра реклама на целия сайт.
Ето пример за ефекти и замисъл link
Ние от SeLecTeD + | вече около месец работим по наше демо за YouTube и Vbox,
което да представя : -= Ro-Ni CS 1.6 PaintBall=-
Ментал, ето от къде можеш да започнеш работата по демото за вашия клан ---> link

Представи си, че до няколко месеца, когато съберем достатъчно материал който да покажем,
клановете в PaintBall сървъра (които ги бива) - да направим по 1 или 2 такива клан-демота...
И като ги качваме някъде всички те да имат заглавие PaintBall Ro-Ni (името на клана) за да се намират
лесно от user-ите и да са свързани. А накрая (в самите клипове) на всички да пише:
Powered by CS.RO-NI.NET примерно.

Колкото повече кланове се включат, толкова по-голям ще е ефекта.

A и да не забравяме че всеки, който изгледа клиповете на PaintBall Ro-Ni и ги хареса ще си има и любим клан...
Затова да се постараем.
Като цяло клипчета от този мод на CS имат огромен потенциал, защото не са разпостранени, а могат да се видят наистина уникални изпълнения...

п.п. Ако някой иска да ни помогне да направим нещата наистина на ниво... отворени сме за идеи и
благодаря предварително.

[ Редактирано Fri Sep 17 2010, 00:39 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Wed Sep 15 2010, 08:06
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Мишо добра идея....и 2-та клана сте добри мисля че ще се получи много добре
Най-отгоре
cparty
Wed Sep 15 2010, 08:08
...
Регистриран потребител #3558
Регистриран: Tue Mar 30 2010, 19:43
съобщения: 60
е да ама защо само от пеинбола ако се прави клип да е за сички сарвари
Най-отгоре
PB *_*
Wed Sep 15 2010, 08:35
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
CpArTy написа ...

е да ама защо само от пеинбола ако се прави клип да е за сички сарвари


Тук не става въпрос за един клип от всички модове, който да прави реклама на един саит(и това не е лоша идея).
Аз имам предвид няколко клипа... Всеки клан със свои клип.
По скоро да стане като Clan-WAR в нета със "clan-movies" .

А и виж каде е направена темата - Paintball.

НЕ по темата
Голямо благодаря на BattleMan за новите мапове качени в PaintBall... сега ги пробвам и са бомба!
ако не му вземем един подарък за рождения ден...

[ Редактирано Fri Sep 17 2010, 03:02 ]
Най-отгоре
MyCkA*;]
Wed Sep 15 2010, 12:23
Регистриран потребител #4470
Регистриран: Wed Sep 01 2010, 12:38
съобщения: 20
BattleMan изненадах се че си сложил нови мапове.Много се зарадвах като разбрах.Мишо много хубава идея!!!

[ Редактирано Wed Sep 15 2010, 17:01 ]
Най-отгоре
M&M
Thu Sep 16 2010, 09:15
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Всичко добре но останових че имам проблем немога да направа демо .Пробвах 4 цс от които 2 са на играчи в сървара единият е на нуби който ми го прати неговият цс а др.е на кривалдинио .и при всичките останових един и същ проблем в прозволен цс сървър намерен в гугъл като направа демо върви ок като направа демо обаче в пб. давам рекорд име омг примерно и стоп демо като го стартирам трае от 1 до 2 сек.
Забелязах че от около една седмица в сървара има програма която прави автоматично демо в мойта директория поне така пише!!! и след като вляза след 30 -40 сек изписва че прави демо 2 неща останових че ако напиша рекорд омг и го напиша преди да изпише сървара че стартира демто ми изписва демо стартед или нещо от сорта беше цитирам по спомен а ако го напиша след като сървара стартира демото и напиша в конзолата рекорд омг изписва алреди стартед демо и след това стоп гледам в директорията на играта нема демо .Даже преинсталирах ПС абе цяла нощ си играх като малумен.
ПОБЕСНЯХ когато видях че всъщност има демо в директорията но понеже е толкова дълго името че тва дето пище демо е ... хубаво да прави дмео ама кво е тва демо името му е 1000 синвола paintball-Ro-Ni-демо.демо самоче демот остава скрито.....И за кво като има други програми които може да се сложат да записва в сървара докаот се играе чувал съм и съм виждал тя не е само една меже би ,а трябва те да ми правят демо като чели немога аз да си направа сам когато искам и да ме скапат от мъки !
п.с.
В крайна сметка проблема откаде идва че аз немога да направя демо а трябва да чакам играта дами прави ??????????

Пб приателю сори малко че се отклоних от нашта тема ама издивех цела нощ хубавото е че накрая мога да правя демо същност не аз а ИГРАТА дефакто СЪРВАРА се едно съм в филма терминатор и машините сами са еволюирали и сами си прават дмеота еЙЙЙЙЙи съм за това да се конкурираме и в демотата ако мога така да се изразя
Най-отгоре
PB *_*
Thu Sep 16 2010, 13:52
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
ogame12394 написа ...

Всичко добре но останових че ... ... ...


Нищо че има ауто-демо (paintball-Ro-NI-demo). Можеш и ти да си правиш свое.
Просто като влезеш в сървъра изчакваш да почне да записва само и пишеш stop в конзолата (не stopdemo).
Така го спираш и почваш да си правиш твоето демо.
Между другото аз предпочитам да си използвам само ауто-то.
Само като свърши мапа излизам от Cs за да не се запише върху него демото от следващия мап и
в папката cstrike на играта веднага променям името paintball-Ro-Ni-demo.dem. слагам след точката 1 примерно
и веднага се връщам в игра.
А като искам да го гледам задължително махам 1.
После си пиша в конзолата playdemo paintball-Ro-Ni-demo.
(надявам се това инфо да послужи и на други)

А по темата радвам се, че приемаш идеята за такъв вид състезание между клановете освен обикновения WAR .

Бих се радвал, ако и другите клан лидери изкажат мнение и дали ще участват.

P.S. Моля не забравяйте и анкетата ^^

[ Редактирано Thu Sep 16 2010, 17:47 ]
Най-отгоре
The Red Angel
Thu Sep 16 2010, 23:10
Гост
Така понеже нашият клан започна отдавна да правим своят клип и имаме повече опит от тези който тепърво ще започват да правят собствени клипове за тяхните кланове , реших че ще е добре да ви дадем нaчалните уроци.
ЗАПОМНЕТЕ:
СЛЕДНАТА ПРОГРАМА СЕ ИЗПОЛЗВА ЕДИНСТВЕНО ЗА СЛАГАНЕ НА СПЕЦИАЛНИ ЕФЕКТИ:
аз изпозвам тази програма защото е най-добрата програма що се отнася за БЕЗПЛАТНА , ПРОСТА (лесно се борави с нея) И ПРАВИ ЗАШЕМЕТЯВАЩИ ЕФЕКТИ.
link
Тъй като повечето който никога не са боравили с подобни програми биха се стреснали ... знайте че е пълно с GUID-oве (уроци) в link .Ако има някой от вас , който ще си каже че щом не знае английски не може и да работи с тази програма мога само да го уверя че има и решение за този проблем.тук на този линк много има много подробни уроци за начинаещи. link
ако не ви допадат ефектите в обикновения ADOBE AFTER EFECT може по всяко време да изтеглите винаги ето тези 7 пакета. вътре в торентите е обяснено как да се работи с тях.
link
ТОВА СА пакети с допълнителни ефекти и ako имате някви неяснотий относно изпозването им винаги може да ми пишете на SKYPE: samozamacki
oтделно след като завършите своят клип той трябва да е доста голям и ще ви трябва специална програма за конвертиране аз използвам link това е най-добрата програма и избрах точно тази версия защото е с CRACK и не трябва да ви прави никакви проблеми.

ЗАПОМНЕТЕ:
Основните редакции като това колко дълго да е клипчето каква музика да сложите и т.н. използжаите SONY VEGAS
и само когато искате да добавите някакви ефекти използвайте ADOBE AFTER EFFECT

за програмата VIRTUAL DUB link това е работещ линк!
НАДЯВАМ СЕ да съм направил достатъчно добро обяснение за хората който имат желание да направят своят клан клип.И не забравяйте че докато правите клипа и го качвате вие пуполяризирате Ro-Ni Pantiball.
И все пак ако имате някакви въпроси знаете ми скайпа ...

OFF TOPIC:
Благодаря специално за картата gg_bside_paintball
която ми е любимата и беше качена.Останалите карти също са страхотни благодаря и за тях и на последно място но не и по значение ...
PLAY ONLY FOR FUN! DONT USE CHEATS!!! или ще бъдете в link


[ Редактирано Thu Sep 16 2010, 23:48 ]
Най-отгоре
PROshadow
Thu Sep 16 2010, 23:31
PROshadow
Регистриран потребител #4575
Регистриран: Thu Sep 16 2010, 11:25
съобщения: 22
ще е добре да рекламирате сички сървъри
Най-отгоре
The Red Angel
Thu Sep 16 2010, 23:34
Гост
>.> брато като напишем Powered by CS.RO-NI.NET мислиш ли че няма да го направим?

[ Редактирано Thu Sep 16 2010, 23:35 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System