Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / 1 предложение :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
1 предложение :)
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Banned!
Mon Jan 03 2011, 21:53
Гост
Вие намерете играчите, а админите лесно ще съберем да гледат за нередности, ако трябва аз ще съм единия.
Най-отгоре
MS_13
Mon Jan 03 2011, 22:13
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
имах предвид че ги познавам от 1 др сървар и мога да говоря с тех да саберат хора :Д
Най-отгоре
PsIx0
Mon Jan 03 2011, 22:37
Гост
Banned! написа ...

Вие намерете играчите, а админите лесно ще съберем да гледат за нередности, ако трябва аз ще съм единия.



аз също съм навит
Най-отгоре
MS_13
Mon Jan 03 2011, 23:05
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
МИ пичове аз говорих с тез от др сървар и ми каза момчето като сабере хората ще пише такаче предлаг следно : ИОДА да напражи списак с играчите които ще будат поканени и да пусне пост във форума да се види кои са и ще говорим тогава за час дата и тнт САМО с хората от списака че иначе луда работа става:)
Най-отгоре
broad
Tue Jan 04 2011, 10:13
BroaD
Регистриран потребител #4238
Регистриран: Sun Jul 25 2010, 12:26
Град: Стара Загора
съобщения: 175
Хахаххаха,не не немога да гледам
Най-отгоре
Billie
Tue Jan 04 2011, 10:15
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Много ми е чудно защо war3 ? От 1ви левел ли ще са им расите ? Всички с 1 раса ли ще са ? Тука има нещо недоуговорено И мисля, че трябва тези 10 човека да не са единствено админи и главни.Защо ЙОДА да ги събира ? (нищо против него) Защото е главен ли ? Мисля, че трябва да се подберат най-добрите от сървърите... по възможност не дотам масакари да си имат понятие от 5в5.. 10вс10 и т.н. Само чакам отговор за вар3 ... иначе съм +1
Най-отгоре
Disturbed.dll
Tue Jan 04 2011, 11:05
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Франки ти кога си играл лар за последно . Иначе за расите всеки играе с това, с което е добър. 4 раси 4 героя по 10левел и си избира...но нещо ми куца...в лара има-няма 10 човека, които да могат да хитват. Всичко друго е каше(хюмани) и оркове...... Може би едни от най-цъкащите са Ephendi. Galata, Justify, Мръсника, Ахил, -Mj0lln!r-....може и други да има, но не се сещам. Иначе идеята ми допада за сборката, но ще помоля да не се събирате админи и главни админи и модератори и т.н. а да вземете малко скилнати играчи

[ Редактирано Tue Jan 04 2011, 11:07 ]
Най-отгоре
Billie
Tue Jan 04 2011, 11:49
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Е да ама кви герои !? играл съм лар3 доста ;дд ама отдавна не съм иначе що само 4 раси.. ? или пък освен лар да си напраят и обикновени 10вс10 .. те ще се изберат кат са CT 10 хюмани.. въри ги избий зад всеки ъгъл по 1 клекнал или пък ръшват сички орки метат по 1 граната и дотам

[ Редактирано Tue Jan 04 2011, 11:50 ]
Най-отгоре
VOJDA
Tue Jan 04 2011, 12:01
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
ЗА ! Относно евентуалните 10 играча (за Рони) - нека участват 10-ма от топ15 (това са предполагаемите 10 най-добри) или 10-мата с най-добър коефицент от psycho stats . Относно сървъра за евентуалния турнир - няма проблем . Имам готов wc3 сървър на разположение . Ако имате нужда от помощ в организацията - Аз съм насреща !
Най-отгоре
ZFPuhi
Tue Jan 04 2011, 15:39
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Вожде какво значи това да участват 10-те в топ 15 ? хаха ей ся влизам и за 1 ден съм в топа на 9-то място 5000 на 4500 фрага и сигурно съм яко добър а? (примерно казвам) Няма как да се каже кой са добри играчи аз лично не мисля че съм добър.А относно до този вид турнири за Уар3 няма как да стане заради левелът както горе колегата спомена...Този турнир трябва да е или със започване на левел 10 1 раса (или 2) или да се играе .... няколко дена докат се дигнат левелите ^^ Иначе има доста нарот който ще се сабере за такова турнирче ^^ (btw ако съм вътре съм 1-ца да знаете от сега)

Edit :
Disturbed.dll написа ...

Франки ти кога си играл лар за последно . Иначе за расите всеки играе с това, с което е добър. 4 раси 4 героя по 10левел и си избира...но нещо ми куца...в лара има-няма 10 човека, които да могат да хитват. Всичко друго е каше(хюмани) и оркове...... Може би едни от най-цъкащите са Ephendi. Galata, Justify, Мръсника, Ахил, -Mj0lln!r-....може и други да има, но не се сещам. Иначе идеята ми допада за сборката, но ще помоля да не се събирате админи и главни админи и модератори и т.н. а да вземете малко скилнати играчи

хахахах ти базикаш ли се с мене ? Я виж в статистиката на кое място е Ахил по мятане на баници като Баничар (2-ро ест след мене ^^ ) Поне докато играеше (преди явно да се развали статистиката имаше над 1500 фрага с баница) И какво значение има кой с каква раса играе ? Тоя играл хуман тоя играл Баничар е добре махни ги от менюто за избиране на раси и си готов, Justy пък играе само Адвокат, мръсника той играе доста често Баничар но повечето време пък е Прилеп както и Моджоджоджо играе Предимно Адвокат ... Та ако тръгнеме да се оплакваме от раси и т.н. поне 9 човека ще оплюят всичките 9 раси (Многолик = раса номер 9).Има хора който играят хюман и правият ръш с авп или мки и т.н. играят я заради Кръвта предимно и телепорта аз също джиткам от време на време с някоя друга раса освен Баничар, но предимно с нея играя ^^

Edit :
а да и съм ти убиден че не ме спомена ....сигурно щото играя с хак ... с Баничарски хак за подсилена баница ^^

[ Редактирано Tue Jan 04 2011, 15:49 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System