Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / 1 предложение :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
1 предложение :)
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
MS_13
Tue Jan 04 2011, 15:52
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
Сега естествено 4е всеки ще си избере 1 раса която ще му се качи на 10левел ,аз просто предложих вие си решете а защо Йода ми не че е главен аз да няма ама и аз иакам и тнт казва 10 играча и тва е пък и мисля че досега не е правен такъв двубои ето и за неутралитет може да се ползва на вожда сарвара така че от вас зависи
Най-отгоре
VOJDA
Tue Jan 04 2011, 17:58
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Естествено , че на всеки ще бъде даден 10 левел на 1 или 2 раси

[ Редактирано Tue Jan 04 2011, 17:58 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Tue Jan 04 2011, 23:01
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
MS_13 написа ...

имах предвид че ги познавам от 1 др сървар и мога да говоря с тех да саберат хора :Д

И кои са въпросните сървъри? Няма смисъл да се цъка срещу някакви риби дето имат сървър пълен с хакери, в който се имат за велики... Вземете ги осмислете малко нещата. Най-добре цъкайте срещу cs-bg.info или iplay поне там има стойностни играчи, а и бая шум ще се вдигне. Колкото повече шум толкова по-голяма реклама. И въпроса не е да се говори с админите по скайп или фейсбук, ами да се отправи конкретно предложение в тема (в техния форум) с конкретна дата и час.
Най-отгоре
MS_13
Tue Jan 04 2011, 23:06
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
сега няма да правя реклама тука преди 1г игреах в др сървар и от там ми останаха познанства и за товеа казах 4е мога да говоря с тях да си пуснат и те 1 тема и да видим как ще направим нещата
Най-отгоре
KOTAPAK
Wed Jan 05 2011, 00:17
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Е кажи ги бе, к'во толкова има? Да се знае заслужава ли си.... Да не изкочат някакви oт рода на "~Manastirski obori - Etropole~ MEGA SERVERS" .... Ако са някакви такива по-добре си събери отборче и си цъкайте срещу тях, сам. Няма смисъл да се замесва и името на Ро-Ни в подобни смешни сблъсъци.
Най-отгоре
MS_13
Wed Jan 05 2011, 19:52
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
няма зн явно няма интерес така че заключете темата
Най-отгоре
[♠]Shadow Hunter
Thu Jan 06 2011, 20:44
||||S.W.A.T. <(--)=
Регистриран потребител #2429
Регистриран: Wed Oct 14 2009, 20:32
Град: Koстинброд
съобщения: 57
аз съм за
Най-отгоре
l0r
Sun Feb 06 2011, 01:58

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Disturbed.dll написа ...

Франки ти кога си играл лар за последно . Иначе за расите всеки играе с това, с което е добър. 4 раси 4 героя по 10левел и си избира...но нещо ми куца...в лара има-няма 10 човека, които да могат да хитват. Всичко друго е каше(хюмани) и оркове...... Може би едни от най-цъкащите са Ephendi. Galata, Justify, Мръсника, Ахил, -Mj0lln!r-....може и други да има, но не се сещам. Иначе идеята ми допада за сборката, но ще помоля да не се събирате админи и главни админи и модератори и т.н. а да вземете малко скилнати играчи


Не че нещо, ама от всички постове - този е най - верен. Така е неможе да си 5000 от 4700(както пича от по - горния пост е написал) примерно и да си на първо място и да се мислиш за най - добър (ако е так значи си просто или някое лапе, което се кефи на ранга, и да не гледа другите статиски), и в това е грешката.
Забелязал съм играчи, въпреки което играят изключително добре, ако не лолквам (това е шифт + w, защотот на ското ме питаха, представятели си, ако тези играчи беха на първо място в психо какво щеше да стане) от самото начало ще ше да ме земе, защото "знае как се прави", защото знае как се играе в отбор и така нататък, но неможе да си дигне статистиката, защото някой лапета като им дадеш команда фалл бак те дават го - го инстинктивно без да мислят, или не пазят бомбата (мислят си, че ще го земат преди да я обезвреди, което е грешка) и заради това.
Заключението според мен на тази тема е:
Да се изберат играчи - от който по - компетентни админи/играчи забелязали, (колкото и да е невероятно според мойте възгледи, мога и да греша, ако е така извинявам се) (в повечето случай - реват/мрънкат, че са хакери) и да се събере отбор.
Аз съм навит въпреки, че чак толкова 5 срещу 5 не съм играл, но имам приятел, който може да ми помогне повече от който и да е било и бих помогнал по този начин, и ще се радвам, ако стане.

[ Редактирано Sun Feb 06 2011, 02:06 ]
Най-отгоре
l0r
Sun Feb 06 2011, 02:20

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
KOTAPAK написа ...

Е кажи ги бе, к'во толкова има? Да се знае заслужава ли си.... Да не изкочат някакви oт рода на "~Manastirski obori - Etropole~ MEGA SERVERS" .... Ако са някакви такива по-добре си събери отборче и си цъкайте срещу тях, сам. Няма смисъл да се замесва и името на Ро-Ни в подобни смешни сблъсъци.

Извинявам се за "пост след пост", но....
Наистина е така, не казвам че РОНИ-то са слаби сървъри, напротив много хубави и добри сървъри са! Но от твойто изказване значи - че примерно - футболен отбор, ако е във В група, то трябва ли да значи, че ако играе с отбор от А група ще влезне в А група ?!?!
Не казвам, че са слаби, но за да се стигне до върха трябва да се постигне стъпала/пътека от попадения/победи (нали се сещаш), а за това трябва търпение, нищо на този свят, не е започнало от най - високото...всичко се гради с време, с търпение и т.н.

[ Редактирано Sun Feb 06 2011, 02:36 ]
Най-отгоре
AnalogEggBox*
Sun Feb 06 2011, 09:20
shitloads of gnarlical awesomeness
Регистриран потребител #2375
Регистриран: Mon Sep 28 2009, 19:55
съобщения: 97
Жив съм за идеята, ще стане интересно :>
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System