Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Гръмотевици около заложниците ... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Гръмотевици около заложниците ...
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Disturbed.dll
Wed Mar 30 2011, 19:25
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Я ги кажи, че аз не се сеша'м. Аз съм КТ, 3ма клекнали при заложниците, там с ония гръмотевици. Да метна he ? - Не става, киква като убиеш заложниците. Да влезна? - Почти същото като да метна he. Да чакам timelfta ? - Пак същата диря. Та я ми дай този лъч светлина, по който да взема рунда. Защото ако си този, за който те мисля, си много начетен тип с богат речник ама скила ти бега нещо.

[ Редактирано Wed Mar 30 2011, 19:26 ]
Най-отгоре
Awake And Alive
Wed Mar 30 2011, 20:03
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
1во : Извинявам се за foolda

2ро : Ще влаза и в класика за да те видя ти що за играч си , щом аз съм Бот значии си бая добър ...

3то : Мисля , че играхме 1 път заедно , и ако несе лъжа добре ,че имаше 3 афк-та иначе не видях да хит-ваш ..

По същество на темата , хора явно несте прочели какво съм написал , а само по залгавието си правите некви изводи дай да чуя какъв друг начин има да сепчелиш рунда , аз знам само 2 .. или извеждам хост , или убивам терористите а при положение ,че е клекнал при хоста , Какво правя ? пиша килл в конзолата ? или пък quit ?
Аман от остроумни хора , за това помолих да пишат хора който са компетентни по темата , а не всеки с неговите небивълици . ... отвараш с флаш вратаа , телепортираш се в стената (в/у гръмотевицата) и човека те чака само да стъпиш .. , +тва като се портнеш в/у гръмотевица , ти става черен екрана и определено не можеш да го фокосираш


п.п Пича който все пак избърза да напише 2 безмислени реда , аз такива като него ги наричам (Звездобройци) таа сам написа че не играе war3 но все пак тряя да напише нещо ...


п.п2 Отново ви моля , само по темата !
Най-отгоре
GuIltY
Wed Mar 30 2011, 21:06
Регистриран потребител #4389
Регистриран: Wed Aug 18 2010, 13:15
Град: Бургас
съобщения: 208
Awake And Alive написа ...

1во : Извинявам се за foolda

2ро : Ще влаза и в класика за да те видя ти що за играч си , щом аз съм Бот значии си бая добър ...

3то : Мисля , че играхме 1 път заедно , и ако несе лъжа добре ,че имаше 3 афк-та иначе не видях да хит-ваш ..

По същество на темата , хора явно несте прочели какво съм написал , а само по залгавието си правите некви изводи дай да чуя какъв друг начин има да сепчелиш рунда , аз знам само 2 .. или извеждам хост , или убивам терористите а при положение ,че е клекнал при хоста , Какво правя ? пиша килл в конзолата ? или пък quit ?
Аман от остроумни хора , за това помолих да пишат хора който са компетентни по темата , а не всеки с неговите небивълици . ... отвараш с флаш вратаа , телепортираш се в стената (в/у гръмотевицата) и човека те чака само да стъпиш .. , +тва като се портнеш в/у гръмотевица , ти става черен екрана и определено не можеш да го фокосираш


п.п Пича който все пак избърза да напише 2 безмислени реда , аз такива като него ги наричам (Звездобройци) таа сам написа че не играе war3 но все пак тряя да напише нещо ...


п.п2 Отново ви моля , само по темата !

хаха пич,много си готин ,По темата, решенията са : или махате мапа , или се забранява чакането при заложниците.
ПС:и недей да знаеш много много защото не е така
айде измислете го и я заключвайте темата.
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Sun Apr 03 2011, 16:15
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Айде и аз да вляза във филма.
1-во: Така наречените от теб "гръмотевици", всъщност са светкавици!
2-во: Така наречените от теб "гръмотевици", всъщност са на Shadow Hunter, не на Crypt Lord
3-то: Айде да ти дам малко начини, като няма да говоря за Shadow Hunter, Undead и Human:

- Убиваш въпросния Хънтър и светкавиците изчезват!
- Ако вкараш малко математика (тази клауза е само в случай, че при заложниците няма някой от противниковия отбор) ще разбереш, че ако всяка светкавица ти взема по 10 от живота, при това САМО ако трите светкавици не са посравени една в друга (а никой не ги слага една в друга) то за да освободиш на Assault1337 заложниците ти трябват 4 секунди, което ти коства 40 от живота. Ако в случая си купиш 5 ринга (колкото е макса) за 16 секунди ще си възвърнеш лайфа на 100
- Просто не играй, когато е вотнат този мап!
- Айде освен на КИРИЛИЦА, пиши и на БЪЛГАРСКИ ! ! !
- ОтвременавремеизползвайИНТЕРВАЛ!

[ Редактирано Sun Apr 03 2011, 16:17 ]
Най-отгоре
sAks
Sun Apr 03 2011, 16:27

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Извинявам се, че ще използвам темата да вметна, че гранатите на орките също са доста излишни на някои карти както и тозе мап. Едно време бяха блокирани.
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Sun Apr 03 2011, 22:59
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Еми айде ако искате да махнат и расите и да стане Classic #2 . .. без орки, 'щото ако не е на дъст2 да мятат от ярд към А, за да виждат НЕ-то от 5км било тъпо, без ъндед 'щото едно че с ботушите ставал като V-twin,B-turbo, ами и на всичкото отгоре прилича на камбоджанец с колан от динамит, без хюман 'щото той пък проклетника много гадно акал с още 59% инвизибъл. (поемам си въздух)

Без елфа, 'щото той па имал гаден мирор и на сичкото отгоре е като full slick, без блоод да може да имаме стотинки, за да си върнем оръжието, пък и много гадно ако в 10 членен отбор има 5 блоода все едно играем срещу 15, за хънтъра няма да говоря, него го обсъдихте, warden-а с това безплатно моле направо бие рибата и накрая, но не на последно място въпросния крипт който НЯМА светкавици ама пък се едно сме в Япония като ни бие . .. е те тфа сте!


Я се стегнете малко играете WAR, не GG или клсик!
Най-отгоре
sAks
Mon Apr 04 2011, 16:45

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
cs-4o4o написа ...

Еми айде ако искате да махнат и расите и да стане Classic #2 . .. без орки, 'щото ако не е на дъст2 да мятат от ярд към А, за да виждат НЕ-то от 5км било тъпо, без ъндед 'щото едно че с ботушите ставал като V-twin,B-turbo, ами и на всичкото отгоре прилича на камбоджанец с колан от динамит, без хюман 'щото той пък проклетника много гадно акал с още 59% инвизибъл. (поемам си въздух)

Без елфа, 'щото той па имал гаден мирор и на сичкото отгоре е като full slick, без блоод да може да имаме стотинки, за да си върнем оръжието, пък и много гадно ако в 10 членен отбор има 5 блоода все едно играем срещу 15, за хънтъра няма да говоря, него го обсъдихте, warden-а с това безплатно моле направо бие рибата и накрая, но не на последно място въпросния крипт който НЯМА светкавици ама пък се едно сме в Япония като ни бие . .. е те тфа сте!



Я се стегнете малко играете WAR, не GG или клсик!

Няма нужда от Класик 2, тъй като си има. И тва, че съм си дал мнението, като съм играл преди war3 и гранатите бяха блок, не значи, че трябва тука да ми се правиш на голям писар.
Пак се извиняам за офтопика.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Apr 04 2011, 17:10
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Както и да е, асалт е премахнат поради много нежелаещи за мапа. Върнати са всички дъстове, добавена ни са итали2, пиранес и може би десперадо. Липсата на дъстовете намали хората, сега гледам, че започва да се пълни малко повече, но видим резултат дали има напредък ще се види до седмица, надявам се. Имам само едно питане защо може орк да се молне и да метне хе, а ъндеад може също да се молне, но неможе да се ултне. Преди години съм играл в сървър, в който можеше. Улта на ъндеад така или иначе е по слаб от хе-то на орк. Защо не се направи със разжането на ъндеда улта да е активен? Нека темата си остане отключена, който има да казва мнения и ала бала идея да пише. Така или иначе асалт е off.

[ Редактирано Mon Apr 04 2011, 17:11 ]
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Mon Apr 04 2011, 20:35
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Айде към оффтопика - значи, защото изказването ти е непреимливо (без лоши чувства :*)


Disturbed.dll моите уважения знаем се отдавна! Не мисля, че в отношение на моле ъндед е по-слаб от орк, както казваш ти. Представи си единична картина - ъндеад е моле и го пуска по средата. Реакцията за пускане на ултимата е . . . зависи от играча, но приеми, че е стотни! Докато един орк в същата единична картина има около 1 секунда и повече, за да хвърли гранатата. След хвърлянето на гранатата всеки вече е тръгнал на някъде и шанса от масово избиване на отбора е минимален, докато при ъндед той е в пъти по голям.

Лично мнение, който не е съгласен да не чете, от заяждане смисъл няма !

[ Редактирано Mon Apr 04 2011, 20:36 ]
Най-отгоре
Awake And Alive
Mon Apr 04 2011, 21:42
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
Ами аз съм съгласен с disturbed.dll мисля че е справедливо , +тва ако е възможно да се махант ограниченията за катерене на мапа т.е на азтек горе по ръбовете може да се качи ъндеад ? на инферно в малак тунел пак може ? това са направени с цел неща , на д2 при ст горе по ръба към ярд. ... нека е забранено само порта на хуманите в облаците ... иначе като може да скочи ъндеад както и останалите раси с socks , помислете в/у темата и надявам се , че ще ви допадне идеята ми
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System