Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Lqtoto_ailqka
Wed Jan 11 2012, 14:38
Регистриран потребител #5832
Регистриран: Wed Nov 30 2011, 11:53
съобщения: 49
Относно това 4е гага е за 1 ден ще ви кажа че нещо е бъгнато и не мога да го гагна за по малко време
Най-отгоре
lisko
Wed Jan 11 2012, 14:54
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Даже ако разгледате по-внимателно снимките, ще видите, че тръста провокира. Веднага след като е гагнат започва да се смее в админ чата.
Най-отгоре
hacker
Wed Jan 11 2012, 18:58
Регистриран потребител #6015
Регистриран: Mon Jan 09 2012, 18:02
съобщения: 6
аз играя от скоро в гост сервер но за мен макинтош не става за админ. нищо лично.и това не е първото оплакване от него

[ Редактирано Wed Jan 11 2012, 19:02 ]
Най-отгоре
Raziel
Wed Jan 11 2012, 19:00
I may be a fool,but I am a fool who doesn't care at all...
Регистриран потребител #4712
Регистриран: Thu Apr 14 2011, 20:48
Град: Бургас
съобщения: 85
не мислля че за гаг трябва да се говори тъй като теми с такава тема не трябва да има но колкото до бана..не знам не съм влизал много в сървърите през последните няколко дена и не мога да кажа някой друг да каже или да предостави доказателство за някаква нередност в случая иначе темата е безсмислена и ненужна
Най-отгоре
Myxaxa
Wed Jan 11 2012, 19:11
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Бана ти вече мисля е изтекъл.Но си си го заслужил.Дори и тръста да провокира,какво общо има това с гаг-а без причина ? Гагваш безпричинно и чакаш да ти кажат "Браво бе мой,гагваш ме за нищо" или да го почерпи ? Арогантното държание на тръста се дължи на безпричинен гаг.
Най-отгоре
lisko
Wed Jan 11 2012, 19:22
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Вярваш си. Ти играл ли си с тръста? Щото аз съм играл и това човече понякога много дразни.
В конкретната ситуация бях в сървъра и смятам, че злобара постъпи грешно. Най-малкото трябваше да банне и двамата за по ден, тогава щеше да е справедливо.
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Wed Jan 11 2012, 20:20
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
trevata написа ...

Пак ли става въпрос за ТРЪСТ бе .... това е най - гадното, долно, провокативно човече в целият сървър ... тоя нама ли да му сложете вече един стабилен бан, че взима да ми писва от това досадно детско акълче.
С кой ли не се е заяждал, кой ли не е провокирал и обиждал и кой ли няма демо на това? Аз лично имам, сигурен съм, че вие също.

Ах, как не го баннах аз за месец, когато ме нарече педерас, а не само за 15 минути и то имам демо на това.

Снимките нищо не доказват!
Вижда се, как се слагат и махат гагове, как не искате да си давате обяснения и как си бил кикнат, незнайно защо, ако въобще си бил кикнат от амдин.

И въобще, кой си ти бе злобаре, че да му махаш гага, когато админ му го е сложил. Аз съм на 101 процента сигурен, че гаг му е малко на тоя и че е дигнал нервите на макнтоша на МАХ!
... че после и го баннал, при това за един ден???

IrritanT много добре допълни някои неща.


Безмисления ти пост ще коментирам така.
t0kera* написа ...

Lqtoto_Ailqka,снимките на злобара говорят против теб.Ще изчакам до утре вечер,и ако не оспориш неговите снимки,оставаш без права..

Най-отгоре
trevata
Thu Jan 12 2012, 00:18
Регистриран потребител #4905
Регистриран: Thu May 26 2011, 10:42
Град: Пловдив
съобщения: 49
Абе злобаре, не знам колко ми е безсмислен поста, обаче не съм само аз този и лиско, които казваме, че тръста провокира и дразни ей така, мога и да предоставя не едно демо, на кеото това се вижда! Нека да ме провокира цял мап, както го е правил и дали няма да му лепна и аз гага, пък после ме банни, защото не съм ти казал, за какво е гага.
"Много умно" !


lisko написа ...

Вярваш си. Ти играл ли си с тръста? Щото аз съм играл и това човече понякога много дразни.
В конкретната ситуация бях в сървъра и смятам, че злобара постъпи грешно. Най-малкото трябваше да банне и двамата за по ден, тогава щеше да е справедливо.


Най-отгоре
Myxaxa
Thu Jan 12 2012, 11:21
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
t0kera* го каза.Ако нямаш реконтриращи снимки-гориш.
Най-отгоре
lisko
Thu Jan 12 2012, 11:32
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Изказваш се за нещо което не си видял. Като не играеш в сървъра и не познаваш играчите, какъв го дириш в темата и какъв е смисъла да цитираш какво е казал еди кой си админ.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System