Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Отиди на страница  1 2 3 4 [5]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
lisko
Thu Jan 12 2012, 21:55
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Не, не е спам. Макинтоша, пък и другите в форума, които са чели в спец темата за него, много добре знаят мнението ми за него. За админ не става.

В случая обаче е различно. И цялата лайняна история се разви И благодарение на теб в случая. Защото ТИ постъпи грешно и несправедливо. Тръста е не по-малко виновен! Дори повече. Ако беше баннал двамата, щях да кажа че е правилно. Ако не беше баннал нито един от двамата, щях да кажа че не си си свършил работата. Ама в случая ти се осра. Смятам че тръста ти е някакъв приятел и той нарочно провокираше, за да може ти да имаш повод да баннеш макинтоша.

Това което не ти харесва, не означава че е спам! Защото тия от които зависи дали даден админ е постъпил правилно или грешно не играят в конкретния сървър и няма от къде да преценят кой какво заслужава, освен от мненията в темата. Нима си мислиш, че тия снимки които показа значат повече от колкото това което се написа ли? Щяха да значат, ако беше заснел конзолата още преди снимките които предостави.
Най-отгоре
dream
Thu Jan 12 2012, 22:07
dream
Регистриран потребител #5356
Регистриран: Mon Aug 29 2011, 21:57
съобщения: 149
СПАМ ТЕМА!
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Thu Jan 12 2012, 23:09
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
lisko написа ...

Не, не е спам. Макинтоша, пък и другите в форума, които са чели в спец темата за него, много добре знаят мнението ми за него. За админ не става.

В случая обаче е различно. И цялата лайняна история се разви И благодарение на теб в случая. Защото ТИ постъпи грешно и несправедливо. Тръста е не по-малко виновен! Дори повече. Ако беше баннал двамата, щях да кажа че е правилно. Ако не беше баннал нито един от двамата, щях да кажа че не си си свършил работата. Ама в случая ти се осра. Смятам че тръста ти е някакъв приятел и той нарочно провокираше, за да може ти да имаш повод да баннеш макинтоша.

Това което не ти харесва, не означава че е спам! Защото тия от които зависи дали даден админ е постъпил правилно или грешно не играят в конкретния сървър и няма от къде да преценят кой какво заслужава, освен от мненията в темата. Нима си мислиш, че тия снимки които показа значат повече от колкото това което се написа ли? Щяха да значат, ако беше заснел конзолата още преди снимките които предостави.

Аз съм бил виновен...Преди време четох за 1 смс-ка в класика,която правеше същите глупости като макинтош и го докладваха.Тогава някой каза ''Ти що направо не му лепна 1 бан бе?!'' и аз кво да си мисля?!
Искам да кажа,че нямам никакви взаимоотношения с тръст.Не знам защо си мислиш,че сме приятели като до скоро той ме псуваше...
Баннах макинтош,защото вече наистина прекали.А снимките доказват каквото трябва.Доказват провинението на му.Не ви интересува поради каква причина е то.А ако имаше реална причина той щеше да качи снимки,но се измъкна с някакво извинение,че цс-а му не изкарва снимките.Интересува ви само,че има провинение.
Приятна вечер.
Най-отгоре
trevata
Fri Jan 13 2012, 00:29
Регистриран потребител #4905
Регистриран: Thu May 26 2011, 10:42
Град: Пловдив
съобщения: 49
А ти като си толкова еркек, защо не качи демото бе момче, ами си снимаш това, което ти отърва и пак не става?
Значи хем си го баннал за 24 часа и искаш още ?

Вие не сте се наадминосвали още .. явно ... на мен 'педерас' ми каза тръста и го баннахз а само за 15 минути, той за един кик и то какъв кик, при положение, че махашгаг, който не си сложил ти и според твоята преценка бил несправедлив.

Много се величаеш нещо бе човек .

Най-отгоре
NightRipper
Fri Jan 13 2012, 00:37
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Не съм чел цялата тема, но мога да кажа, че TrusT е един досаден тип, който се чуди с кого да се заяде. Също така трябва да кажа, че админът няма право да маха чужд гаг, както и да банва админ, защото го бил кикнал - за това най-много да се направи тема във форума (въпреки, че и тя ще е излишна). Защото злоба, не си ти човекът, който ще накаже друг админ (в случая makintosh), за това, че те е кикнал безпричинно, за тази работа си има главни.

ПП: Ако съм объркал нещо, моля да ме поправите, защото както казах не съм чел цялата тема.. нямам време сега.
Най-отгоре
Уебсайт
trevata
Fri Jan 13 2012, 01:16
Регистриран потребител #4905
Регистриран: Thu May 26 2011, 10:42
Град: Пловдив
съобщения: 49
Изказването ти, е много на място даже.
Най-отгоре
Myxaxa
Fri Jan 13 2012, 12:34
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Хуу,ай да се заключи и тва,че 5 страници празни,безсмислени коментари се събраха.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 [5]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System