Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бан от бот - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бан от бот
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 03:31
Гост
Нека господин бот- селектед пб да се появи и даде демо,и да видим дали съм играл с уал хак,,сега ще те светна нещо,банваш слапваш и слайваш постоянно без причина,писнало ми е от малолетни,необразовани,неграмотни ........ Та така сложете един античийт в сервера да няма недоразомения.Аз повече тук няма да играя,защото ми писна да ме слапват,слайват,кикват или банват без причина.Покажи скапаното демо и да видим хак ли съм бил или не.К'во ще кажеш по този върпос дечко ? Грабвай си маркера под мишница и се учи да играеш,че само с него можеш.

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 03:34 ]
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 03:48
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
whitesnake1977 написа ...

Нека господин бот- селектед пб да се появи и даде демо,и да видим дали съм играл с уал хак,,сега ще те светна нещо,банваш слапваш и слeиваш постоянно без причина,писнало ми е от малолетни,необразовани,неграмотни ........ Та така сложете един античийт в сервера да няма недоразомения.Аз повече тук няма да играя,защото ми писна да ме слапват,слайват,кикват или банват без причина.Покажи скапаното демо и да видим хак ли съм бил или не.К'во ще кажеш по този върпос дечко ? Грабвай си маркера под мишница и се учи да играеш,че само с него можеш.


само по леко с нервите
1. PB не е малолетен или непълнолетен и със сигурност не е бот
2. Никога не слапва слаива киква или банва без причина а ако искаш да докажеш че греша даи доказателство!!!
3. античиит може да се сложи но много хора няма да могат да играят защото ще им дава грешки
4. дори и да неси хак ти си за наказание защото ти след бана си които беше 1 месец 1 минута след това си беше в сървара и наи спокоино си стоеше спек
5. демо неможеш да предоставиш защото ти ще дадеш това след като си ресна модема

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 05:31 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 03:55
Гост
Нали ме е баннал пб,щом ме е баннал трябва да представи доказателство той а не аз.Все едно аз да съм админ да банна 10 човека и да не предоставя демо.А за нервите,не може точно ти човек на 13 да ми казва,как да се държа.Kaкто и да е,да предостави демо и ще излее че съм чист.Бана ми ще бъде махнат но смисъл няма.Повече в този сървар няма да играя.
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 04:05
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
whitesnake1977 написа ...

Нали ме е баннал пб,щом ме е баннал трябва да представи доказателство той а не аз.Все едно аз да съм админ да банна 10 човека и да не предоставя демо.А за нервите,не може точно ти човек на 13 да ми казва,как да се държа.Kaкто и да е,да предостави демо и ще излее че съм чист.Бана ми ще бъде махнат но смисъл няма.Повече в този сървар няма да играя.


ако баннеш 10 човека те няма да са толкова глупави да си сменат ИП и да влезат пак а ще си дадат демотата тук и ще ги унбаннат а на теб ще ти земат правата затова са тези аутодемота апък и ти казах дори и да неси бил хак което е малко вероятно ти си в нарушение ресна модемчето и влези преди да ти е изтекал бана!!! няма какво повече да пишеш и да плюеш отрова

П.С. изглежда неси много добър в това да познаваш хората на колко са години и също изглежда неси и много умен можеше преди да постнеш тъпия си пост да се поинтересуваш да влезиш в профила ми да видиш на колко съм години!!
П.С.2 няма повече да спама затва че си неандерталец и не разбираш затова по добре не храни повече по добре няма да стане

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 04:07 ]
Най-отгоре
M&M
Sun Sep 26 2010, 04:18
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
1.Първо като няма даиграеш що си сменяш ип то 100 пъти и влизаш.
2.ПБ никога не е слапвал гагвал слайвал банвал без причина.
3.Цитирам след като ти е писнало от :малолетни,необразова ни,неграмотни ........:не ходи на училище
4.Админи Noby /PB/Doob/съм забелязал че са най коректните и плюс стова пб е на 24 така че може да всичко но не и лапе някой друг тук е лапето но кой... ще си замълча.
5.Говоря от опит понеже играя цс от немалко време от версия 1.1 а пеинтол от по скоро 2 г.и нещо и мога да ти кажа че са малко админите на който им пука и ще те изслушат вместо да говориш с тях да се извиниш по ще постигнеш нещо от колкото кой съм аз тва да не ти е на улицата колата на тати и юруш сички знаци са мой .


[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 04:19 ]
Най-отгоре
PB *_*
Sun Sep 26 2010, 04:47
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
Така... господин образован. Това, че твоята дружка хакер Gergana (даже пишете от един профил с него) се измъкна погрешка в една друга тема ( link ) не значи че ще го последваш.
Ако не беше си сменял IP-то за да имаш обяснение, че нямаш демо можеше да го качиш ти както му е редът.
Грешката ми е, че когато Админът NoObY (който беше свидетел на всичко) ми писа по Скайп 1 минута след като те баннах, че отново си в в сървъра-аз веднага влязох (без да запаметя демото).
Просто това, че сам си махаш бана и си влизаш като първия пич е достътачно тежко нарушение и оправдава конфига който то сложих.
А затова, че цитирам "сега ще те светна нещо,банваш слапваш и слайваш постоянно без причина" нещо се оля с лъжите вече. Аз съм от хората в сървъра, които се грижат тези неща да не се случват...
Няма да ни е тъжно за теб, един нахален хакер по-малко в сървъра.
А за това, че обиждаш Админ (даже темата се казва бан от бот) значи ли че искаш бан и от сайта?
Незнам- това ще го решат други хора.


[ Редактирано Mon Oct 11 2010, 02:01 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Sep 26 2010, 07:12
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
А ти като си толкова отворен,земи си дай демото бе и докажи,че не си хак.

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 07:17 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 09:23
Гост
Пб аз говоря конкретно.Не говоря че ти си ме слапвал.Няма как след като рестартирах модема и отново влязох.Както и да е.Но пб,да те питам само,защото гледам всеки втори твой бан е за уал хак.Та кажи ми знаеш ли изобщо какво е уал хак ? Да си видял да целя или убивам някого през стените ? Даже играещите там могат да го потвърдят,дали съм убил някого през стената.Taка бана ми е на пб_шарена,тогава теб те нямаше,там бяха нуби,ментал ман и още някакъв,през цялото време както винаги играх със снайпер 2ка и стоях в кулата където се залга бомбата.Та я ме просветни след като не си и бил на пб шарена и играх 2ка със снайпер къде през коя стена съм убил ? След като банваш някой като админ трябва да предоставяш демо,не всеки път да банваш за уал всеки и накрая да казваш видях си грешката.И както казах,сложете античийт на пейбола поне,че ми писна вече от глупости.Тогава к'во ще се оплаквате ще ме баннете за това че играя със снайпер и съм точен ли ?
Поне не играя с маркери като вас и да стрелям на посоки

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 09:25 ]
Най-отгоре
cparty
Sun Sep 26 2010, 09:39
...
Регистриран потребител #3558
Регистриран: Tue Mar 30 2010, 19:43
съобщения: 60
чавек ти маи нещо не разбираш даже и Пб да е допуснал грещка като те е банал ти след това си си реснал модема и си играл в сарвара а за тва се слага конфига които само главните могат да ти махнат аиде вече някои от главните да се изказва че достатачно оспамихме темата
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 10:09
Гост
Влязох за да пиша на пб и да го питам къде ме е видял че съм уал.И му казах да качи демо и постави във форума.Чудно защо е раздал 200 бана и всичките за уал,май само този хак знае,и си мисли че всеки е уал.Както и да е спирам,лек ден на всички.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System