Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бан от бот - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бан от бот
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
cparty
Sun Sep 26 2010, 11:15
...
Регистриран потребител #3558
Регистриран: Tue Mar 30 2010, 19:43
съобщения: 60
нямаше нужда да ми казваш тои е редовен в форума и щеще да види темата
Най-отгоре
doob
Sun Sep 26 2010, 11:26
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Братле, ако не беше така негативно настроен и да не си рескаш АйПи-то, имаше голяма вероятност да ти махнат бана като дадеш демото на което НЕ си хак(поне така казваш).. Но след като си влязъл пак, рязко ти се снижиха шансовете ..

Тебе какво те бърка ние с какво играем!!?И какво като пб бил банвал само за уол.. Всички(айде почти всички) играят с този хак защото е трудно забележим.Той с какво е виновен че те играят с уол .. пфф дразнишш
Най-отгоре
bizona
Sun Sep 26 2010, 11:32
Гост
необразова ни

ti li tochno govorish za obrazovanie ???
Най-отгоре
P.Zdravchev
Sun Sep 26 2010, 11:43
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
какво ще му стане на админа ако даде демото !? Нали се пак и админа трябва да има доказателства.

А относно античита какви грешки ще дава до сега съм използвал 2 [SXE and FLEX] и никога не ми е давало грешки.
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 11:55
Гост
bizona написа ...

необразова ни

ti li tochno govorish za obrazovanie ???


В момент на ярост съм сгрешил,а ти пиши на кирилица,не живееш в Пунджаб
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 11:57
Гост
Колко пъти всеки ми е гледал играта,играя дори бих казал рядко.Но това че играя със снайпер и съм точен не значи че съм уал,докато вие си помпите маркерите,аз убивам с 1 изстрел.Но това не ме прави уал.Но това че лично в мое присъствие за 2 ри път банваш хора,които се оказва че не са хак,си е факт,единия път осъзна грешката си,дано и този път го сториш.
Най-отгоре
doob
Sun Sep 26 2010, 12:18
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Пич, той не казва откъде е разбрал че си уол.Ти откъде знаеш че е решил от това , защото убиваш с 1 изстрел .. Ти малко сам се прецака с това че рескаш АйПи.. Погледни по-горния ми пост
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 12:34
Гост
Човече,на картата пб-шарена селектед+пб го нямаше а ме банва от там.Второто което е,играя по малко на ден така че и класаций не гоня,треторо играя цс от 10 години сигорно никога никъде не са ме баннали,а за месец игра в пейнбол (ро-ни) ме кикваха,слайваха,слапваха накрая и баннаха без причина.Точка със спама,искам демо като администратор сложил бан,е длъжен да предостави такова.
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 13:17
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
whitesnake1977 написа ...

Човече,на картата пб-шарена селектед+пб го нямаше а ме банва от там.Второто което е,играя по малко на ден така че и класаций не гоня,треторо играя цс от 10 години сигорно никога никъде не са ме баннали,а за месец игра в пейнбол (ро-ни) ме кикваха,слайваха,слапваха накрая и баннаха без причина.Точка със спама,искам демо като администратор сложил бан,е длъжен да предостави такова.


абе човек ти нещо неси схванал вопще нищо ама нищо и хората тука заради теб се бъркат обещах че няма да спамя повече но изглежда ще се наложи

значи тва че ПБ го е нямало с неговия ник нищо не значи ако не знаеш и дори и до сега неси проумял няколко мапа игра с нас или стоя спек С ДРУГ НИК! но те е гледал през цялото време друго ти вопще познаваш ли маповете каква кула по средата на шарена ти се бъркаш с касал а на шарена игра с лънчар a не снаипер и неси банат затова че убиваш с 1 пътрон което впрочем не вярно още нещо за да си уал не е задължително да си убил някои през стената тъи като това в ПБ мод е невазможно!!!!!! как топчета боя ще минават през стени ?! в ПБ мод уал хака се познава по това дали знаеш каде са играчите на противниковия теам но границата можду звук и уал е доста тънка в случея И ПОСЛЕДНО ЗА ТЕЗИ КОИТО ТАКА И НЕ РАЗБРАХА ЗА ДЕМОТО демо няма по простата причина че след като тои беше баннат ПБ излезе за да сеива демо но аз моментално го викнах обратно защото този пич тук вече беше реснал модемчето и си беше в сървара и така ПБ влезе за да му постави конфиг бан и демото се е презаписало!!

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 13:21 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 13:30
Гост
Първо имам слушалки.Второ не стоя на едно място а се оглеждам.Трето не съм ти на годините за да ми викаш пич.Четвърто когато пишеш на кирилица поне пиши без правописни грешки.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System