Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бан от бот - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бан от бот
Отиди на страница  1 2 3 4 [5] 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
whitesnake1977
Mon Sep 27 2010, 16:17
Гост
Аз мога и конфиг бана да си махна,сменя ника и айпи и пак да играя.Но проблема е че тук справедливост няма.Някакъв администратор борещ се за издигане над другите,слага несправедливо банове за уал на 99% от хората които е баннал.И изведнъж идва тук,и взема да ме обижда наричайки хакер.Осъзнай се момче,с лицемерство и локавост до никъде няма да стигнеш.
Най-отгоре
Battleman
Mon Sep 27 2010, 16:28

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Впрочем, гледам си писал, че на хакерите им записваш демота. Тъй че PB*, я дай да видя всичко, което имаш, та хем ще видя колко компетентен си..
Най-отгоре
PB *_*
Mon Sep 27 2010, 16:59
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
Battleman, моя е грешката че изгубих моето демо.
Но нали точно в тези случаи баннатия играч трябва да се защити със своето демо.
Тогава щом е по-чист от планински сняг, защо е направил всичко само и само да си изтрие демото ?
Колкото до бана на Forbidden Society (Gergana, когато го баннах) качил съм 3 демота в темата виж и тях
и 3те.

Радвам се, че вкултурихме малко Уайтснеик-значи можел да пише и без да обижда...

Ще ти пиша Л.С. със скайпа ми и ще ти дам всичко което си пазя.

Повечето ми банове са с причина Wallhack, защото в Paintball Aim-овете са безполезни заради гравитацията на топчетата, а Speed-a се хваща веднага. Нищо странно не виждам. Аз съм се специализирал в този вид хакове, защото ако се прикриват добре са много трудни за разкриване.

[ Редактирано Wed Oct 27 2010, 07:03 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Mon Sep 27 2010, 17:05
Гост
Първо не съм хак достатъчно ясен ли бях,как да ти го набия в кратуната това ??????? и никога никъде не съм играл с хак.Второ форбиден социети също не играе с хак.Но понеже ти си големия разбирач,говори каквото си искаш.Като радио си,устата ти не млъква никога.А за културата,не можеш и да ми стъпиш на малкия пръст.Не съм хлапе като теб,с раздвоена самоличност,работя си,и излизам,а ти предлагам да излееш на вън да видиш малко бял свят,може би си го забравил.
Най-отгоре
Battleman
Mon Sep 27 2010, 19:36

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
PB *_*, писах ти в предния пост, какво се е случило. Това същото за затриването на демото може да се каже и за теб! Всичко зависи от гледната точка ( За или Срещу теб! ) По скайп не търся хора, нито искам да ме търсят. Качи ги в архив някъде и ми ги прати по същия начин. А тез Гергани, моми Калинини не ми ги споменавай. От човек до човек има мноого голяма разлика.
Най-отгоре
Unstoppable
Mon Sep 27 2010, 23:55
Регистриран потребител #2510
Регистриран: Wed Oct 28 2009, 21:08
съобщения: 7
Добре бе прати 1 СМС и си готов ! а Battleman ще се помъча да си оправя правориса ... в предния ми пост исках да кажа че секи един човек може да каже че не е хак след като и 2-та нямат демо нз за това сте главните админи на ро-ни да решите и се пак сте му гласували доверие на админа
Най-отгоре
whitesnake1977
Tue Sep 28 2010, 01:28
Гост
Първо смс и една стотинка да е няма да пращам !
Както казах и този бан мога да си махна и да играя,но не стоят там нещата.Второ ти не си никой за да ми казваш.Трето се пише всеки а не секи.След удивителен знак се започва на нов ред !
Първо се научи да пишеш правилно,тогава може да комуникираш с мен,в България живееш,и ако не уважаваш и цениш страната си и да спазваш обичайте и,не си нищо за мен.Но днешното поколение е такова,то само не иска да се образова................

[ Редактирано Tue Sep 28 2010, 01:43 ]
Най-отгоре
MyCkA*;]
Fri Dec 03 2010, 19:23
Регистриран потребител #4470
Регистриран: Wed Sep 01 2010, 12:38
съобщения: 20
Пб не е хлапе,не е смс админ,не бенва без при4ина.Баттлемен пб е отолкова време админ а и не е слу4айно направен )

[ Редактирано Fri Dec 03 2010, 19:25 ]
Най-отгоре
doob
Fri Dec 03 2010, 19:57
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
mycka ко отваряш теми от праисторията е .. виж кога е края на септември .. и "баттлемен" или батълмен е главен ня нужда му обясняш ..
Най-отгоре
Fustu4kA*
Sat Dec 04 2010, 22:51
Регистриран потребител #4528
Регистриран: Thu Sep 09 2010, 00:22
съобщения: 15
айде да отваряме теми от преди 2-3 години (happy)
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 [5] 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System