Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бан от бот - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бан от бот
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
P.Zdravchev
Mon Sep 27 2010, 10:19
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
представи доказателства че е хак бе. Ела класика да ме бан кога кажеш тогава ше си ресна модема. Голям си играч а ? Такива лапета кат теб под път и над път. Чесно да ти кажа през кура ми е да ли ще ме банеш confing.Важното е че ще си останеш поредния ламер които си мисли ,че има нужните качества за админ, а то е точно обратното ! [SMS ти дава права самочувствие,но не и качества ! ]
Най-отгоре
doob
Mon Sep 27 2010, 10:23
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Според мен и 2те страни са прави до някъде.уайтснейк ти спри да обиждаш че ще си изпросиш бан и от сайта .. Здравчев ПБ не е лапе и не е СМС ако не си разбрал те не могат да банват .. Вярно е че като няма демо би трябвало да му махнат бана .. но той умишлено влиза пак за да се изгуби и това дето е с хак (според админа и по вероятно) .. Според мен е редно да се махне бана а пък той като си е хакер няма къде да иде .. се някога ще го хванат ..
А друг вариант е да се намали бана зариди рескането на АйПи-то .. ддз някой главен да реши че голямо спамене стана .. Здравчев този пост дето си го написал има още 2 такива твои които казват същото .. ако нямаш да казваш нещо ново не спами ..
ПП: Fustu4ka ако не знаеш ТРЯБВА да се даде демо и аз знам че ПБ не би го банал ей така но си има правила братле ..

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 10:52 ]
Най-отгоре
Fustu4kA*
Mon Sep 27 2010, 10:50
Регистриран потребител #4528
Регистриран: Thu Sep 09 2010, 00:22
съобщения: 15
ахахаха Нали не мислите,че PB ще тръгне да баннва ей така без причина.Ако си мислите това,значи жестоко се лъжете

п.п.с: Нали в по-горните си постове си писал,че си баннат на pb_6arena и има кула по средата на мапа? Е аз от толкова време играя и как може да не видя кула нито един път
п.п.с: радваш ме

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 10:57 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Mon Sep 27 2010, 11:45
Гост
Добър ден,първо искам да се извиня за грубото си държание към селектед+пб,но ти ме обиждаш с това че ме наричаш хакер,а аз не съм и никога не съм ползвал където и да е.Второ,играя от скоро пейнбол вярно е.Не знам всички мапове,не играя по много,влизам след работа колкото да отбия време.Трето играя със снайпер не с маркер като останалите и съм точен с него,това ме отличава от вас.Четвърто,всеки който съм го обидил или засегнал моля да ме извини.Но бях бесен.Пб банна форбиден социети за уал,оказа се по демото че не е,и ти правиш грешки както и всеки друг.Но като администратор си длъжен да предоставиш демо.Пето разпитай в зона-цс някой админ,там играя с друг ник разбира се,но питай за името ми,играя от както е създадена зоната и съм добър но не съм хак,гледали са ме,демота са ми правели.Но това може би че аз играя от 10 години играта и съм свикнал с много неща а при теб ги няма е друг въпрос.Не съм като теб,ментал или нуби да стоя 15 часа и да играя пейнбол,дефактно не се боря и за класация.Така че и хак не може да съм,но по начина който ме наричаш че съм хак ме обижда.защото никога и никъде не съм играл с хак,аз бях човека който накара и в зона цс да сложат античийт из сърварите,въпреки че след това се опразниха.Казах ти,ако мислиш че съм такъв,ела към 4 в зона-цс с античийт е,ще играем цял мап,и ще ти покажа същата игра.Но както казах,не обвинявай някой в нещо,преди да бъдеш сигурен.

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 13:22 ]
Най-отгоре
Battleman
Mon Sep 27 2010, 12:55

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ей тука много знаещи и можещи бе? К'ва е тази простотия? Седи тук един и си отстоява правата и хиляда се мятат срещу него защото са приятели с ПБ? К'ви са му знанията за Wall? Я някой да каже? Туй че реснал модема и влязал след бан го прави хакер ли? Аз пък сега заставам зад Уайтснейк, а докажете ми, че е заслужил бана? Не ща алогични заключения като реснване на модем и т.н. Пак всичко на ново и резюрано.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Mon Sep 27 2010, 13:01
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Как да се разбере като никой от тях няма демо.

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 13:19 ]
Най-отгоре
Battleman
Mon Sep 27 2010, 14:52

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Е тогава що още спорят?
Най-отгоре
Unstoppable
Mon Sep 27 2010, 14:55
Регистриран потребител #2510
Регистриран: Wed Oct 28 2009, 21:08
съобщения: 7
Battleman тоя каде са го бан... като иска толкова много да играе в сърварите нека къчи демо .. а ти както кажваш че си на негова страна секи 1 може да влезе с някъв хак и да не качи демо и да иска унбан за че си от главните .. но според мен не трябва унбан как някой могат да представят демо той не може

извинявам се ако има правописни грешки
Най-отгоре
I'm Perfection!
Mon Sep 27 2010, 14:56
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Незнам спирам да спамя,аз му казах да даде демо (на whitesnake),но като гледам не е дал.A за ПБ незнам.Да добавя никого не защитавам.

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 15:02 ]
Най-отгоре
Battleman
Mon Sep 27 2010, 16:05

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Играеш, демо се записва. Баннат си, демото приключва. Влизаш отново, започваш да презаписваш в/у старото. Какво демо искате? Unstoppable, вземи си оправи правописа, че не разбрах...

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 16:06 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System