Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / War3 Server, предложения и препоръки. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
War3 Server, предложения и препоръки.
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ZFPuhi
Mon May 23 2011, 22:00
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
doob то не показва кога се слага или кога се обезврежда (аз понеже играя само Т не чувам / виждам кога се обезврежда), защото някоя контра може да се телепортира (Хюман) без да го видя и да почне да си я обезврежда спокойно спокойно докато не умра...И това не товари сървъра,и също така esp менюто е доста доста полезно за админите.

[ Редактирано Mon May 23 2011, 22:20 ]
Най-отгоре
Уебсайт
doob
Fri May 27 2011, 18:01
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Абе като напиша скрол и съм терорист не ми изписва къде е бомбата .. нз дали може да се оправи .. ако може оправете го плс мн е прецакано ако не ...
Най-отгоре
ExZoRsIsTcHo
Fri May 27 2011, 18:38
Регистриран потребител #4799
Регистриран: Sat Apr 30 2011, 02:12
съобщения: 5
аз пък викам един камп метер да се зложи и повече от 20 30 сек да не може да чакали защото секи си чакали при падналата бомба или при заложниците и става мн тъпо примерно на итали сабират са 2 3 в къщата при заложниците и си чакат там кат им кажеш стига си чакалил и те аа аз пазя заложници пазиш ги защото на ръш никои няма земеш

сагласен съм за рескането става доста фън в началото сички като дигат :} и ако може някои от главните да ми пише ВАЖНО Е !!

[ Редактирано Fri May 27 2011, 18:49 ]
Най-отгоре
doob
Fri May 27 2011, 19:04
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
еми то това е целта на играта - да заложиш бомба или да освободиш заложници и тези хора които така ти казват са си прави .. аз заложа бомбата и ще ходя да обикалям мапа .. дада
Най-отгоре
UBERZONE
Sat May 28 2011, 11:16
Регистриран потребител #4689
Регистриран: Tue Apr 12 2011, 00:11
съобщения: 8
1)доста често ми се случва въпреки , че съм с неклес пак да ме хваща ултимейт (мисля ,че само от блууд мейдж и орк) .. оправете го ако е бъг това
2)също често се случва да се появят 2 бомби(даже веднъж 3!) .... 5 човека пазят дропната бомба и изведнъж им изписва , че вече е заложена
3)ако може да вдигнете малко наказанието за убити заложници , в момента е : mp_hostagepenalty 2
Примерно на 4 ще е екстра според мен , на всички е ясно , че никой не ги килва нарочно
4)картата de_comrade3rdroute лагва адски много на всички по една или друга причина , но е невъзможно да се играе
5)появяването по никое време на вот за карта - дразнещо е ! Идеално ще е , когато си деад , в начало или край на рунда , за да можеш да си вотнеш на спокойствие ! Повечето пъти даже не виждам кои са възможностите ...
6) с 2те ръце против камп метъра
Най-отгоре
PrEdAt0Ra
Sat May 28 2011, 11:23
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
UBERZONE написа ...

2)също често се случва да се появят 2 бомби(даже веднъж 3!) .... 5 човека пазят дропната бомба и изведнъж им изписва , че вече е заложена
5)появяването по никое време на вот за карта - дразнещо е ! Идеално ще е , когато си деад , в начало или край на рунда , за да можеш да си вотнеш на спокойствие ! Повечето пъти даже не виждам кои са възможностите ...


2-3 бомби Това е много яко, винаги ще играя Терорист.
А за вота, няма как да се направи когато умреш да ти се показва на теб, плюс това той ти излиза за 10 сек, не знам какво толкова ти пречи...
Най-отгоре
Уебсайт
Iliev
Sat May 28 2011, 11:49
Илиев ;]
Регистриран потребител #4476
Регистриран: Thu Sep 02 2010, 10:35
Град: Somewhere in the Nowhere !
съобщения: 27
Предложения:
1. Имаше един плугин, който автоматично прехвърля бомбата на друг играч ако дадения е афк. Според мен ще е добре да има такъв, след като често се случва "бомбаджията" да е афк и да няма админ, който да го слейне.
Бъгове
1.Както по-горе казаха това с 2-те бомби.
2. Banish (втората магия на бм-то) - често се случва след като ти затъмни екрана да те портне в базата. Това е кофти и доста хора се оплакват.
3. Ултимейта на орка - не знам как трябва да работи, но не би трябвало да ме удря през 2-3 стени, особено когато няма никакъв контакт със самия орк.

Ако се сетя или открия още нещо, ще добавям
Най-отгоре
ZFPuhi
Sun May 29 2011, 02:37
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Iliev написа ...

Предложения:
1. Имаше един плугин, който автоматично прехвърля бомбата на друг играч ако дадения е афк. Според мен ще е добре да има такъв, след като често се случва "бомбаджията" да е афк и да няма админ, който да го слейне.
Бъгове
1.Както по-горе казаха това с 2-те бомби.
2. Banish (втората магия на бм-то) - често се случва след като ти затъмни екрана да те портне в базата. Това е кофти и доста хора се оплакват.
3. Ултимейта на орка - не знам как трябва да работи, но не би трябвало да ме удря през 2-3 стени, особено когато няма никакъв контакт със самия орк.

Ако се сетя или открия още нещо, ще добавям

Аре стига ревали бре...пфф това не им харесвало онова не им харесвало еми има Classic ходи разцъкваи там...Хваща те Ultimate : Chanlightning защото някой от твоят отбор е бил (както и ти) без Necklace и ти се намираш близко до него ако 2-рият (след 1-вият който е получил / ударен от Ultimate) ще се спре.
Това с бомбите е един плъгин когато ' пусне ' бомбата (умре) да се прехвърли на друг играч и това работи чат ' пат .Така относно 2-рата магията на Адвоката , значи това те връща в твоята база защото си бил на ' не-комфортно-място ' и когато си го целил и те е ' преместило ' в Времето и Пространството (груб превод черна дупка) и когато те ПУСНЕ тази черна дупка на същото место си тръгнал да се Заклещваш в предмет от картата и за да те предпази от това да се родиш в Кашона до който си дебнел те ражда в базата.

Относно това със заложниците значи това е направено така поради следната причина - Да не се избиват заложниците от Терористите (когато не са получили откупът ) всяка игра и терористите да се кашонират и да чакат времето на рунда да свърши.

ExZoRsIsTcHo - Относно Кампер метър да се сложи, няма как да стане поради простата причина Расата Human е създадена само и единствено с тази цел.

doob - Няма как да се оправи това поради простата причина че Scroll / този артефакт го няма в обикновената игра (говоря за Classic) и затова доста често (не всеки път) не виждаш бомбата къде е.

Какво трябва да се оправи : Да изписва когато се Залага бомбата и Когато се Обезврежда, също така преди имаше повече от 4-ри карти да си избираш (поне така си мисля)когато дойде време да се гласува.
Най-отгоре
Уебсайт
dANNEY
Sun May 29 2011, 11:46
Регистриран потребител #4919
Регистриран: Sun May 29 2011, 11:40
съобщения: 1
Сървъра си е добре, но е по-добре ако командата "RTV" не е на 15 минути, а поне на 5, защото досега ми се е случвало над 20 пъти да се бъгне сървъра и не иска да дава EXP и трябва да се рестартне сървъра, а ако няма админ, да се смени мапа!
Най-отгоре
MpbCHuK
Tue Jun 14 2011, 20:28
Регистриран потребител #4350
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 15:35
Град: Монтана
съобщения: 4
Напълно подкрепям Пухи за "Nick" is planting the bomb! , Bomb is Planted , "Nick" is defusing the bomb, Bomb is Defused , вота да е 1 път. 1 - фрийз тайм няма да е зле да е по-дълъг (аз играя предимно ъндеад и за мен това ще е гадно но за другите не) 2 - някой ако е афк или кампи повече от 10-15 сек. и е с бомба автоматично да се прехвърля на някой друг 3 - кампметър моля ви сложете !!!! 4 - това е супер тъпо дето като остане последен играч от отбор и показва на колко (кръв,процента или сила нз кой как му казва) е . За сега това е от мен ако се сетя за нещто друго ще допълня!

[ Редактирано Tue Jun 14 2011, 20:32 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System