Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / War3 Server, предложения и препоръки. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
War3 Server, предложения и препоръки.
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ZFPuhi
Sat Jul 02 2011, 15:21
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Легендари моля те не умуваи не ти се отдава, Предлагам да се направи да се купува по 1 Граната на Round / защото хора като BroaD злоупотребяват на офис като застанат под джама и метнат 10 гранати 'спам на гранати' и хората почват да ненавиждат моята любима раса орк (която ползвам заради възстановяването на оръжията)
Най-отгоре
Уебсайт
I'm Perfection!
Sat Jul 02 2011, 15:23
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
ZFPuhi написа ...

Легендари моля те не умуваи не ти се отдава, Предлагам да се направи да се купува по 1 Граната на Round / защото хора като BroaD злоупотребяват на офис като застанат под джама и метнат 10 гранати 'спам на гранати' и хората почват да ненавиждат моята любима раса орк (която ползвам заради възстановяването на оръжията)

Абе ти направо ще измислиш нови правила !? Еми ако на другите не им харесва това,което предлагаш !? Я се замисли.
Най-отгоре
ZFPuhi
Sat Jul 02 2011, 16:18
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Крис0 можели да ми разтълкуваш значението на думата Предложение и тогава ще мога да ти дам по-точен / и явно по-простичък отговор на твоето запитване /
Най-отгоре
Уебсайт
The_Legendary_Unknown
Sun Jul 03 2011, 02:09
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
ZFPuhi написа ...

Легендари моля те не умуваи не ти се отдава, Предлагам да се направи да се купува по 1 Граната на Round / защото хора като BroaD злоупотребяват на офис като застанат под джама и метнат 10 гранати 'спам на гранати' и хората почват да ненавиждат моята любима раса орк (която ползвам заради възстановяването на оръжията)
Извинете ме Господин всезнаикович. На мен може да не ми се отдава да мисля но поне не ръря простоти секи пост. ВИП карти за какво като могат да си се адднат само няколко мапа за разнообразие на хората и господин шмаизерчо земи слез от тея облаци и спри да се мислиш за нещо повече от другите, защото нямаш никакво покритие
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Jul 03 2011, 09:59
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
ZFPuhi написа ...

Крис0 можели да ми разтълкуваш значението на думата Предложение и тогава ще мога да ти дам по-точен / и явно по-простичък отговор на твоето запитване /

Като,разгледах всичките страници от тая тема,не видях никъде да кажеш на някой "Да съгласен съм с теб,така ще направим,това ще сложим и т.н.". Ти вместо това ги критикуваш хората,така и на мен не ми харесва твоето предложение . И земи слез малко на земята,това че си админ не те прави по важен ;].

[ Редактирано Sun Jul 03 2011, 10:02 ]
Най-отгоре
ZFPuhi
Sun Jul 03 2011, 18:23
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
w0w w0w Чакайте Чакайте малко,аз не съм по-важен нито от тебе Крис0 нито от Легендарното нещо там си, просто съм си пуснал предложение за VIP карти да се добавят към изборите за карти, защо ме питате еми защото влизаш и се почва от твоят отбор ' бутане, ръгане, минаване пред мерника ти когато чакаш и знаеш че е там, флашване на собственият си отбор и смокване ' и др. неща който могат да те вбесят, но когато целият отбор трябва да пази 1 човек да видиш че няма да стават такива фалчета толкова често защото ще свикнат като отбор с 1 цел то било да опазят вип-ът (или да го убият) или заложниците (или да вземат заложниците) или да заложат бомбата (или да спрат залагането на бомбата) защото точно на такива карти се изгражда характер и комуникация м/у играчите.
Крис0 като си погледнал постчетата ми сигурно си видял след дългата ми критика предложение как ще им е по-лесно да направят това което искат.А това че на вас не ви допадам ' ама хич не ме грее под опашката ' както се казва.


Едит : или ще се пише по темата или ще се чисти (или направо при Волф)

[ Редактирано Sun Jul 03 2011, 18:24 ]
Най-отгоре
Уебсайт
I'm Perfection!
Sun Jul 03 2011, 19:57
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
ZFPuhi написа ...

w0w w0w Чакайте Чакайте малко,аз не съм по-важен нито от тебе Крис0 нито от Легендарното нещо там си, просто съм си пуснал предложение за VIP карти да се добавят към изборите за карти, защо ме питате еми защото влизаш и се почва от твоят отбор ' бутане, ръгане, минаване пред мерника ти когато чакаш и знаеш че е там, флашване на собственият си отбор и смокване ' и др. неща който могат да те вбесят, но когато целият отбор трябва да пази 1 човек да видиш че няма да стават такива фалчета толкова често защото ще свикнат като отбор с 1 цел то било да опазят вип-ът (или да го убият) или заложниците (или да вземат заложниците) или да заложат бомбата (или да спрат залагането на бомбата) защото точно на такива карти се изгражда характер и комуникация м/у играчите.
Крис0 като си погледнал постчетата ми сигурно си видял след дългата ми критика предложение как ще им е по-лесно да направят това което искат.А това че на вас не ви допадам ' ама хич не ме грее под опашката ' както се казва.


Едит : или ще се пише по темата или ще се чисти (или направо при Волф)

Чакай малко,не съм казал,че не ми допадаш,просто споделих мнение

П.С. Да спрем със спама,ако искаш нещо да ми кажеш или да питаш,драсни едно ЛС.

[ Редактирано Sun Jul 03 2011, 20:07 ]
Най-отгоре
The_Legendary_Unknown
Sun Jul 03 2011, 22:08
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
ZFPuhi написа ...

w0w w0w Чакайте Чакайте малко,аз не съм по-важен нито от тебе Крис0 нито от Легендарното нещо там си, просто съм си пуснал предложение за VIP карти да се добавят към изборите за карти, защо ме питате еми защото влизаш и се почва от твоят отбор ' бутане, ръгане, минаване пред мерника ти когато чакаш и знаеш че е там, флашване на собственият си отбор и смокване ' и др. неща който могат да те вбесят, но когато целият отбор трябва да пази 1 човек да видиш че няма да стават такива фалчета толкова често защото ще свикнат като отбор с 1 цел то било да опазят вип-ът (или да го убият) или заложниците (или да вземат заложниците) или да заложат бомбата (или да спрат залагането на бомбата) защото точно на такива карти се изгражда характер и комуникация м/у играчите.
Крис0 като си погледнал постчетата ми сигурно си видял след дългата ми критика предложение как ще им е по-лесно да направят това което искат.А това че на вас не ви допадам ' ама хич не ме грее под опашката ' както се казва.


Едит : или ще се пише по темата или ще се чисти (или направо при Волф)
Разбирам какво имаш предвит ама 99% ще се борят да са терористи на такива мапове ( както с заложниците) терористите ще чакалят полицаите ще псуват и пак ще се стигне до там и 2та теима да чакалят и съм сигрурен че тези карти ще се играят не защото ще са им интересни ами за възможноста да влезеш терорист да чаклиш и да оправиш статса си както става на офис и итали.Отборна игра никога няма да има в такива сървари, защото секи гледа да е с най-много килове и наЙ-малко деадс а не отбора му да има най-много победи.Нищо не зависи от маповете сичко е от играчите как мислят и играят.За тези неща който изброи си прав но идеята ти не е добра поради липсата на играчи които да го разберат
Най-отгоре
ZFPuhi
Mon Jul 04 2011, 08:18
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Както казах Legendary не знаеш какво е вип Мап ...на ВИП Картата Террористите от 10 човека 1 е вип ражда се с много Броня на 100 кръв с 200 броня и само Пистолет, трябва да стигне от точка А до точка Б и Контра-Терористите трябва да го ликвидират преди да стигне (т.е. няма как да чакалият).Също така спри да казваш само за терористите като 85% от картите който се играят са с Бомба, само cs_office & cs_italy са със заложници всичко друго е с бомба т.е. един вид има 85% карти който са против терористите и 15% който са за тях (пълен потенциал)...


Edit : При положение че не знаеш какво е VIP карта мисля че нямаш право на глас тук.

[ Редактирано Mon Jul 04 2011, 08:20 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Ice
Mon Jul 04 2011, 12:48
The Devil's Competition
Регистриран потребител #1747
Регистриран: Wed Jun 24 2009, 16:05
Град: Sofia
съобщения: 61
@ZFPuhi една забележка. ВИП-а е от Контра-терористите и те трябва да го опазят от Терористите
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System