Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / War3 Server, предложения и препоръки. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
War3 Server, предложения и препоръки.
Отиди на страница  1 2 3 4 [5]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
The_Legendary_Unknown
Mon Jul 04 2011, 13:35
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
ZFPuhi написа ...

Както казах Legendary не знаеш какво е вип Мап ...на ВИП Картата Террористите от 10 човека 1 е вип ражда се с много Броня на 100 кръв с 200 броня и само Пистолет, трябва да стигне от точка А до точка Б и Контра-Терористите трябва да го ликвидират преди да стигне (т.е. няма как да чакалият).Също така спри да казваш само за терористите като 85% от картите който се играят са с Бомба, само cs_office & cs_italy са със заложници всичко друго е с бомба т.е. един вид има 85% карти който са против терористите и 15% който са за тях (пълен потенциал)...


Edit : При положение че не знаеш какво е VIP карта мисля че нямаш право на глас тук.
оо не няма как Терористите се скупчват на точката кадето трябва да бъде закаран випа и го чакат ( не помня името но имаше една с Хеликоптер там трябваше да стигне випа) и терористите си чакат там . И моля те не ми казваи аз какво съм играл и какво знам , ако беше прочел целия ми предиш пост щеше да разбереш че знам какво е ВИП МАП и че това което си намислил няма да стане с тези мапове .
П.П. Споменах точно тези 2 карти защото там направо се избиват за да са терористи и съм сигурен не на 100 на 1000% че на тези вип мапове ще бъде същото ...............


[ Редактирано Mon Jul 04 2011, 13:40 ]
Най-отгоре
l0r
Fri Jul 08 2011, 10:48

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Ангелен с цяло уважение, но това с Виповете няма да стане.
1. Много малко като теб и мен и още 10на човека разбират смисъла на тея карти.
2. В сървъра играят малко по - слабички, който винаги решават да седят някъде кашон и изобщо неразбират от отборна игра.
3. Както написаха в по - горните постове, всичко ще се бута Т на не ЦТ, въпреки че, ако има някой който поне малко повечко мисли ще влезна да играя с него ЦТ.
4. Това, че дори и някой добри (няма да споделям, кои са те си знаят), играят пи.....ската, да ми влизат от на по - добрите и примерно, ако играта се обърне и 3-4 рунда другия теам ги размазва - те да излизат... еми с такива хора как може да се играе в сървъра. После той бил добър (играчът), ама като влезне от на по - слабите, неможе да дуне у гайда, както се вика.

Идеята ми хареса, но ще хареса на както написах по - нагоре само на 10-15 човека, другите просто ще мрънкат, и ще стане като преди на асаулт след 5-6 рунда да се изпразва сървъра.


Легендари относно итали и офис, няма право да се оплакваш, аз като играя в повечето случай Т и трябва да залагам бомбата на де_ карти, и вие като клечите на нея аз какво да почна ли да се оплаквам. Както дис каза преди време, време е малко Ттата да поклечат, така няма смисъл от оплаквания от тоя сорт. Играй си ЦТ и ме чакай на бомбата и така (е ако достигна до нея де, че не всеки път става).

[ Редактирано Fri Jul 08 2011, 10:51 ]
Най-отгоре
The_Legendary_Unknown
Fri Jul 08 2011, 12:51
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
Shar написа ...

Ангелен с цяло уважение, но това с Виповете няма да стане.
1. Много малко като теб и мен и още 10на човека разбират смисъла на тея карти.
2. В сървъра играят малко по - слабички, който винаги решават да седят някъде кашон и изобщо неразбират от отборна игра.
3. Както написаха в по - горните постове, всичко ще се бута Т на не ЦТ, въпреки че, ако има някой който поне малко повечко мисли ще влезна да играя с него ЦТ.
4. Това, че дори и някой добри (няма да споделям, кои са те си знаят), играят пи.....ската, да ми влизат от на по - добрите и примерно, ако играта се обърне и 3-4 рунда другия теам ги размазва - те да излизат... еми с такива хора как може да се играе в сървъра. После той бил добър (играчът), ама като влезне от на по - слабите, неможе да дуне у гайда, както се вика.

Идеята ми хареса, но ще хареса на както написах по - нагоре само на 10-15 човека, другите просто ще мрънкат, и ще стане като преди на асаулт след 5-6 рунда да се изпразва сървъра.


Легендари относно итали и офис, няма право да се оплакваш, аз като играя в повечето случай Т и трябва да залагам бомбата на де_ карти, и вие като клечите на нея аз какво да почна ли да се оплаквам. Както дис каза преди време, време е малко Ттата да поклечат, така няма смисъл от оплаквания от тоя сорт. Играй си ЦТ и ме чакай на бомбата и така (е ако достигна до нея де, че не всеки път става).
Шар аз не се оплаквам от маповете а казвам как ще стане цт играя само като няма място за Т а даже и да играя ЦТ рядко ще ме видиш да чакаля ( да пазя бомбата) с сички тези постове се опитвах да обясня защо идеята на Ангел не е добра но както и да е достатачно оспамихме темата
Най-отгоре
ZFPuhi
Tue Jul 12 2011, 14:59
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Спирам да общувам с хора като човекът над мен който от дума не разбира казах Предложение а не оплюйте ме... Следното Предложение = > Map Cycle защото е Много гадно по 10 пъти да ти излиза вотът отстрани и докато чакам да се покаже CT-то да обезвреди бомбата това ДРАЗНЕЩО нещо не се маха и ми пречи и хоп ме утепват.По-добре ще е с Map Cycle...
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 2 3 4 [5]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System