Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / War3 Server, предложения и препоръки. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
War3 Server, предложения и препоръки.
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
l0r
Thu Jun 23 2011, 03:59

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Като изключи ме първият ти ред... става... това, че всички са си въобразили, че хюмана освен да клечи за друго нестава си е проблема на идиотчетата, аз мога да ти кажа, че хюмана е неещо много по - добре от клекането до някой ъгъл... това, че повечето го използват за това.... си е техен проблем.
Трябва да се играе отборна игра, а не като почнат (примерно Ттата) на де_карти да бият.... Цттата да клечат, еми много ясно, че Ттата ще излезнат, защото ще им писне да влизат и накрая да ги убият някакви камепери, които като има напишеш "ка6он" те ти отвращат - аз съм про (или от тоя сорт някакви думи), и повечето хора ще излезнат от сървъра.
Поне някакъв минимален кампер трябва да се сложи, а не те да ми седят от началото на руда до края му - 2 мин някъде, така ви се струва малко, но клечи ти 1 мин да видиш какво е досадно (освен за играчите, които не са)

[ Редактирано Thu Jun 23 2011, 04:19 ]
Най-отгоре
Phobia
Thu Jun 23 2011, 09:19
CS Player
Регистриран потребител #4655
Регистриран: Wed Mar 23 2011, 09:19
Град: Пловдив/Враца
съобщения: 16
Shar написа ...

Като изключи ме първият ти ред... става... това, че всички са си въобразили, че хюмана освен да клечи за друго нестава си е проблема на идиотчетата, аз мога да ти кажа, че хюмана е неещо много по - добре от клекането до някой ъгъл... това, че повечето го използват за това.... си е техен проблем.
Трябва да се играе отборна игра, а не като почнат (примерно Ттата) на де_карти да бият.... Цттата да клечат, еми много ясно, че Ттата ще излезнат, защото ще им писне да влизат и накрая да ги убият някакви камепери, които като има напишеш "ка6он" те ти отвращат - аз съм про (или от тоя сорт някакви думи), и повечето хора ще излезнат от сървъра.
Поне някакъв минимален кампер трябва да се сложи, а не те да ми седят от началото на руда до края му - 2 мин някъде, така ви се струва малко, но клечи ти 1 мин да видиш какво е досадно (освен за играчите, които не са)


да прав си малко са хорат които като са хюман не чакалят това ще се реши много лесно с 1 камп метър
Най-отгоре
l0r
Thu Jun 23 2011, 12:23

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Така е и ти си прав просто камп метъра е нож с две остриета, за нас тези, които знаят малко повече да играят ще е добре, но за някакви начинаещи или ламерчета (както щеш ги наречи), повярвай ми наистина ще изхвърчат.
Най-отгоре
ZFPuhi
Sun Jun 26 2011, 00:51
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Ахх какви са тия неща не мога да разбера...Искате Camper Метар за Warcraft TFT Сървър ? Вие чувате ли се...Ако се сложи това нещо се обезсмислят расите, хюмънът губи своят чар както и да не забравим Контрите ще са доста недоволни / Аз играя само Террорист / защото те трябва да седят и да пазят местата където се залага бомбата, а Терористите ако са късметлии ще играят на карта със заложници където най-накрая и те ще могат малко да по-чакалят , картите със заложници са СУПЕР Малко да кажа 10% от всичките карти който се предлагат за избиране.
Ако искате играта да се подобри то тогава не обвинявате сървърът или картите, а самите играчи.
Аз дадох своето предложение да се сложат ВИП карти за да може поне ЧАСТИЧНО хората да започнат да играят в екип.
Да спрат да се бутат, запушват пътя, излизат пред СНАИПЕРЪТ - ви докато вие чакате да се покаже някой, да ви мятат флашка по-много добър начин и др. такива неща.
Най-отгоре
Уебсайт
MpbCHuK
Mon Jun 27 2011, 12:51
Регистриран потребител #4350
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 15:35
Град: Монтана
съобщения: 4
ZFPuhi написа ...

Ахх какви са тия неща не мога да разбера...Искате Camper Метар за Warcraft TFT Сървър ? Вие чувате ли се...Ако се сложи това нещо се обезсмислят расите, хюмънът губи своят чар както и да не забравим Контрите ще са доста недоволни / Аз играя само Террорист / защото те трябва да седят и да пазят местата където се залага бомбата, а Терористите ако са късметлии ще играят на карта със заложници където най-накрая и те ще могат малко да по-чакалят , картите със заложници са СУПЕР Малко да кажа 10% от всичките карти който се предлагат за избиране.
Ако искате играта да се подобри то тогава не обвинявате сървърът или картите, а самите играчи.
Аз дадох своето предложение да се сложат ВИП карти за да може поне ЧАСТИЧНО хората да започнат да играят в екип.
Да спрат да се бутат, запушват пътя, излизат пред СНАИПЕРЪТ - ви докато вие чакате да се покаже някой, да ви мятат флашка по-много добър начин и др. такива неща.










Абе БАЦЕ да се сложи камп метър ама да е с по дълъг период ! Не става въпрос само за Хюманите , а по принцип. Щото не само Хюманите клечат има и "Про-та" дето чакат да останат сами накрая и да метнат 1 ХЕ , и да станат герой. Иначе както казва Шар ( клеса ) Хюманчето е мноо яка раса ама тия я ползват само за акане!
Най-отгоре
ZFPuhi
Mon Jun 27 2011, 13:28
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Предлагам да се затворят праните сървари който нямат почти никакъв ' Играещи Играчи ' и да се заформят нови сървъри вместо тях с нови модове.
Най-отгоре
Уебсайт
IrritanT
Mon Jun 27 2011, 13:34
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
ZFPuhi написа ...

Предлагам да се затворят праните сървари който нямат почти никакъв ' Играещи Играчи ' и да се заформят нови сървъри вместо тях с нови модове.

Има тема с такова предложение, но battle каза, че главните нямат време за да го реализират.
Най-отгоре
broad
Thu Jun 30 2011, 21:47
BroaD
Регистриран потребител #4238
Регистриран: Sun Jul 25 2010, 12:26
Град: Стара Загора
съобщения: 175
Къде отидоха мапове като de_cbble , cs_assault_1337 , de_aztec3 ? В 60 % от случайте се играе дъст и на играчите им затъпява от това...
Най-отгоре
ZFPuhi
Fri Jul 01 2011, 12:15
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
BroaD написа ...

Къде отидоха мапове като de_cbble , cs_assault_1337 , de_aztec3 ? В 60 % от случайте се играе дъст и на играчите им затъпява от това...

Влез пусни de_dust2 и сървърът се пълни ако не си забелязал .... Но понякога ни трябват и нови картички като ВИП карти
Най-отгоре
Уебсайт
The_Legendary_Unknown
Fri Jul 01 2011, 15:38
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
ZFPuhi написа ...

BroaD написа ...

Къде отидоха мапове като de_cbble , cs_assault_1337 , de_aztec3 ? В 60 % от случайте се играе дъст и на играчите им затъпява от това...

Влез пусни de_dust2 и сървърът се пълни ако не си забелязал .... Но понякога ни трябват и нови картички като ВИП карти
Вип карти най-яко ще е тез карти дет не се цъкат де се махат и нови карти и така да се прави докат не се саберат само мапове дет се цъкат за кво ви са тия випове и не знам си какво .....
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System